Warsztaty “Nowe Szanse”

W dniu 3 czerwca odbędą się warsztaty szkoleniowe Nowe szanse”, podczas których będzie można dowiedzieć się jak pozyskać środki i zrealizować ciekawe projekty za fundusze unijne – informuje Barbara Kuprel-Pozniak ze Stowarzyszenie na rzecz Ekorozwoju Agro – Group.”

Związek Stowarzyszeń Polska Zielona Sieć wraz z Ministerstwo Rozwoju Regionalnego realizuje projekt Fundusze Europejskie dla NGO w praktyce”, współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Techniczna. NGO to międzynarodowy skrót organizacji pozarządowych.

W ramach projektu realizowanych jest kilka działań promujących projekty finansowane z funduszy strukturalnych. Obecnie w Białymstoku na Dworcu PKP prezentowana jest wystawa “Najlepsze Projekty”, która promuje działania zrealizowane przy wsparciu funduszy europejskich.

Organizatorzy zapraszają na warsztaty przedstawicieli organizacji pozarządowych oraz samorządów w celu wymiany dobrych praktyk. 3 czerwca 2009 r., godz. 10:00-15:00 Urząd Marszałkowski Województwa Podlaskiego, ul. Kardynała Stefana Wyszyńskiego 1, Białystok, sala 117 p. I.

Szersze informacje na temat projektu można znaleźć na stronie www.ekoprojekty.pl.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności