Waldemar Zaremba nowym dyrektorem generalnym polskiego oddziału Argo Tractors

Od lewej: Simeone Morra i Waldemar Zaremba

Grupa Argo Tractors, producent ciągników McCormick oraz Landini, wyznaczyła Waldemara Zarembę do kierowania Argo Polska Sp. z o.o. w nowym polskim oddziale Argo Tractors, którego działalność zainaugurowano kilka dni temu.

Waldemar Zaremba został powołany do kontynuowania procesu umacniania marek włoskiej grupy na rynku lokalnym.

– Polski rynek przechodzi głębokie zmiany, charakteryzujące się wzrostem wielkości gospodarstw rolnych oraz znacznym wzrostem zapotrzebowania na technologię, moc i usługi. Jako grupa w ostatnich latach zainwestowaliśmy już w ten rynek, poprzez sieć dealerów, którym od teraz będziemy udzielać jeszcze większego wsparcia dzięki umiejętnościom i doświadczeniu Waldemara Zaremby i jego współpracowników, którzy jak nigdy dotąd będą starali się odpowiadać na potrzeby lokalnych klientów – komentuje Simeone Morra, Dyrektor Korporacyjny Argo Tractors.

– Argo Tractors odpowiada na wymagania polskiego rynku dzięki pełnej gamie ciągników
McCormick i Landini oraz ich specyficznej charakterystyce mocy, przekładni i
zastosowań. W szczególności gama ciągników McCormick o dużej mocy do 310 KM
przeznaczonych do prac polowych, a także nowe ciągniki specjalistyczne Landini serii
2, REX4 i 4 do sadów, winnic, hodowli zwierząt i prac zielonkowych, stanowią produkty,
które pozwolą na wzmocnienie obecności grupy na rynku lokalnym – czytamy w komunikacie Argo Tractors.

– Jestem pod ogromnym wrażeniem gamy i jakości ciągników Landini i McCormick  – ale także procesów produkcyjnych, które pokazują, że Argo Tractors jest nowoczesnym i konkurencyjnym producentem dostarczającym produkty i usługi dedykowane dla europejskiego rynku rolniczego. Przeniesienie tego dziedzictwa i pasji do Polski, zorganizowanie pokazów na polach, aby promować i pozwolić widzom docenić najwyższą jakość ciągników Landini i McCormick, będzie wyzwaniem, które podejmiemy i któremu z entuzjazmem sprostamy – komentuje Waldemar Zaremba, dyrektor generalny Argo Polska.

Zeszły rok zamknął się dla marek McCormick i Landini sprzedażą na poziomie odpowiednio 54 i 38 sztuk, co daje razem 92 ciągniki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności