W sprawie ,,piątki dla zwierząt’’ – petycja do Jarosława Kaczyńskiego

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Rolnicy z województwa podlaskiego napisali petycje do Jarosława Kaczyńskiego, prezesa Prawa i Sprawiedliwości , w której apelują o podjęcie rozmów z przedstawicielami środowisk wiejskich  i odrzucenie procedowanej ustawy o ochronie zwierząt, która bezsprzecznie godzi w interesy wsi i jest poważnym zagrożeniem dla polskiej gospodarki.

– Rolnicy nie są przeciwko poprawianiu bytu zwierząt. Ostatnie lata są tego najlepszym dowodem. Inwestujemy w nasze gospodarstwa w trosce o poprawę ich dobrostanu. Wprowadzając jednak zmiany, których konsekwencją jest często konieczność przebranżowienia się, które to jest procesem długofalowym i kosztownym, niezbędne jest wypracowanie kompromisów – czytamy w piśmie skierowanym do Jarosława Kaczyńskiego.

– Panie Prezesie chcemy wierzyć, że wsłucha się Pan w argumenty przedstawiane przez rolników i procedowana ustawa zostanie pozbawiona spornych zapisów bądź też odrzucona w całości. Proszę nie zapominać, że dzięki pracy rolników jest zapewnione bezpieczeństwo żywnościowe Polski. Nie możemy dopuścić do zniweczenia pracy wielu pokoleń, które walczyły za nasz kraj, a także o godność pracy rolnika – apelują rolnicy z Podlasia.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności