W sobotę targi Zagroda w Expo Mazury

W weekend rozpoczynają się targi hodowlane Zagroda w Expo Mazury. To najważniejsze wydarzenie branżowe dla rolników z północno-wschodniej Polski.

Chcesz wiedzieć więcej o hodowli zwierząt i roślin? Porozmawiać z ludźmi związanymi z branżą, poznać nowe produkty i rozwiązania w tej dziedzinie? Już wkrótce będzie do tego okazja.  Targi odbędą się w Ostródzie, w hali EXPO Mazury. Impreza potrwa od 13 do 14 lutego.

Zwiedzający będą mieli okazję zapoznać się z ofertą deweloperów maszyn i  urządzeń rolniczych. Nie zabraknie także producentów czy dystrybutorów  nasion, nawozów i środków ochrony roślin.
Podczas targów przedstawione zostaną najnowsze rozwiązania i technologie w rolnictwie, jak również będzie można zaczerpnąć informacji na temat produkcji zdrowej żywności, weterynarii czy biotechnologii wykorzystywanej w rolnictwie.

Ekspozycji wystawienniczej towarzyszyć będzie Warmińsko-Mazurska Wystawa Zwierząt Hodowlanych, podczas której komisje sędziowskie wybiorą championy w poszczególnych kategoriach. Żywe zwierzęta z pewnością będą atrakcją dla najmłodszych zwiedzających. Więcej informacji znaduje się tutaj: http://zagrodaexpo.pl/#home_expo.

Marcin Nieradka