W Radzyniu Podlaskim powstała droga za 3 mln zł, która prowadzi w… pola

droga Radzyń Podlaski
fot. J.W.

Nowa jezdnia, chodnik, latarnie. Na pierwszy rzut oka droga jakich wiele. Wszystko byłoby w porządku gdyby nie fakt, że droga, która kosztowała prawie 3 mln zł biegnie i kończy się w… szczerym polu, a przejście dla pieszych prowadzi do lasu.

Bronią się natomiast urzędnicy miejscy; jak informuje portal lublin112.pl, tłumaczą oni inwestycję rozszerzeniem istniejącej tutaj strefy ekonomicznej, a stworzenie infrastruktury ma się do tego przyczynić.

Czyżby prawie 3 mln zł wywiedziono w pole? fot. J.W.

Już w 2016 roku znajdująca się obok fabryka narzędzi chirurgicznych zabiegała podobno o stworzenie drogi, dzięki której możliwe byłyby kolejne inwestycje, jednak tych jak na razie brak.

droga Radzyń Podlaski
Takiego dojazdu na pole naprawdę można pozazdrościć…, Fot. J.W.

Według portalu lublin112.pl, miejscy urzędnicy tłumaczą, że większość kwoty inwestycji pochłonęła budowa zjazdu z DK19, a inwestycja już wcześniej budziła wiele kontrowersji w kontekście zarzutów o działanie dla osobistych interesów.

A nawiasem mówiąc, rolnikom do których należą okoliczne pola zazdrościmy drogi dojazdowej…

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności