W Kujakowicach Górnych spłonął budynek gospodarczy

Ponad 40 strażaków gasiło pożar budynku gospodarczego, do którego doszło 11 kwietnia w nocy w miejscowości Kujakowice Górne
Ponad 40 strażaków gasiło pożar budynku gospodarczego, do którego doszło 11 kwietnia w nocy w miejscowości Kujakowice Górne pod Kluczborkiem.

Jak informuje mł. asp. Łukasz Nowak, oficer prasowy OKW PSP w Opolu, doszło do pożaru dachu w ciągu zabudowy mieszkaniowo-gospodarczej. Wszyscy lokatorzy części mieszkalnej (siedem osób) opuścili obiekt przed przybyciem jednostek ochrony przeciwpożarowej, strażacy podali cztery prądy gaśnicze, a w trakcie działań ewakuowali z wnętrza budynku 6 świń i 30 kur.
Ponad 40 strażaków gasiło pożar budynku gospodarczego, do którego doszło 11 kwietnia w nocy w miejscowości Kujakowice Górne
W działaniach uczestniczyło dziesięć zastępów PSP i OSP w sile 41 strażaków, w tym grupa operacyjna Komendanta Powiatowego PSP w Kluczborku.
Paweł Palica
Foto: KP PSP Kluczbork

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności