W Domaradzu nawóz posypał się na drogę. Zderzyły się dwie ciężarówki

22 kwietnia w podkarpackim Domaradzu zderzyły się dwie ciężarówki, z których jedna przewoziła nawóz azotowy. Znaczna ilość ładunku wysypała się na drogę, a jeden z kierowców trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło po godz. 6 rano, ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że jadący w kierunku Rzeszowa kierowca ciągnika siodłowego marki Volvo na zakręcie drogi stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na przeciwny pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżającą z naprzeciwka ciężarówką DAF.

– Siła uderzenia była tak duża, że spowodowała znaczne uszkodzenia naczepy i nawóz azotowy, który przewoził kierowca DAF-a rozsypał się na jezdni. Obaj kierowcy byli trzeźwi, jechali sami, nie przewozili pasażerów – informuje strona Komendy Wojewódzkiej Policji w Rzeszowie.

W zdarzeniu ranny został kierowca volvo, który karetką pogotowia został przetransportowany do szpitala. Droga krajowa nr 19 przez 2 godziny była całkowicie zablokowana.

Paweł Palica

Foto: KWP Rzeszów

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności