fbpx
Strona głównaPozostałeVitfoss - nowe produkty marki

Vitfoss – nowe produkty marki

Już wkrótce w asortymencie HaGe Polska znajdzie się linia nowych, specjalistycznych produktów dla zwierząt marki Vitfoss. Będą to różnorodne środki dla trzody, jak na przykład preparaty żelazowe, przeciwbiegunkowe, czy redukujące amoniak, a także lizawki oraz preparaty zapobiegające ketozie krów.

Receptury poszczególnych preparatów przygotowywane są przez wykwalifikowanych i doświadczonych specjalistów. Opierają się na długoletnim doświadczeniu rozwiązań stosowanych w duńskim przemyśle rolniczym, dzięki czemu produkty marki Vitfoss zapewniają doskonałą kondycję zdrowotną zwierząt.

Wysoką jakość produktów marki Vitfoss potwierdził już dostępny w ofercie HaGe Polska Stalosan F, nowoczesny środek dezynfekcyjny do pomieszczeń inwentarskich. Standardy wszystkich produktów Vitfoss opierają się na działającym systemie jakości.

Opr. Wrp.pl

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.