VIII Forum Producentów Rzepaku

Wzorem lat ubiegłych, VIII Forum Producentów Rzepaku, które odbędzie się podczas pierwszego dnia targów Polagra-PREMIERY (11 lutego), poświęcone będzie problemom produkcji i przetwórstwa rzepaku w Polsce.

Tematem przewodnim forum będzie Czy rzepak to uprawa z perspektywą?”. Otwarcia forum dokona podczas swojego wystąpienia minister rolnictwa Marek Sawicki.
Program forum został podzielony na dwa panele. W pierwszym uczestnicy będą analizować rynek rzepaku. Aktualną sytuację w tej branży przedstawi Adam Walski, główny specjalista ds. analizy rynków rolnych banku BGŻ. Natomiast o ochronie w integrowanej uprawie rzepaku będzie mówił Marek Mrówczyński, dyrektor Instytutu Ochrony Roślin w Poznaniu.
W drugim panelu ciekawie zapowiada się wystąpienie przedstawiciela PKN Orlen, który przedstawi przebieg realizacji Narodowego Celu Wskaźnikowego. O możliwościach wykorzystania biopaliw we flotach pojazdów publicznych opowie przedstawiciel Bałtyckiej Agencji Poszanowania Energii a obecną sytuację w na rynku biokomponentów i paliw omówi Tomasz Pańczyszyn z Krajowej Izby Biopaliw.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności