VertiPlus do oprysku szparagów

W ofercie firmy Agrifac pojawił się samojezdny opryskiwacz Condor VertiPlus do oprysku szparagów. Agrifac VertiPlus to demontowalny system, przeznaczony specjalnie do oprysku plonu, który wymaga ochrony w głąb rośliny, tak jak szparagi.

Szparagi rosną w rzędach o wysokości 40 cm, szerokości 50 cm i rozstawie 200 cm. Roślina ta rośnie maksymalnie do 160 cm wysokości. Zestaw rozpylaczy VertiPlus zamontowany jest na standardowej belce typu J. Składanie systemu odbywa się pneumatycznie. Długość VertiPlus to 1,2 m. Prześwit Agrifac Condor to 125 cm. Pierwszy Condor VertiPlus pracuje już w Niemczech, gdzie rozstaw rzędów szeroki jest na 2 metry a szerokość oprysku odbywa się na 24 metrach.

Rada ministrów

Pierwsza maszyna pracuje w niemieckim gospodarstwie, gdzie szparagi uprawiane są na 200 hektarach. Właściciel wybrał Agrifac Condor, ponieważ wyposażony jest on w podwozie StabiloPlus, maszyna łatwa jest w użytkowaniu, posiada prześwit 125 cm oraz opcje oprysku na szerokości roboczej 30 metrów do ziemniaków i zbóż a także 24 metrów do szparagów. VertiPlus, który zamontowany jest na standardowej belce Condora typu J, składany jest z kabiny za pomocą montora EcoTronicPlus. W zależności od szerokości rzędów, VertiPlus może być zamontowany w różnych od siebie odległościach.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności