VENUS z serii FOOD Friendly – profesjonalny opryskiwacz spożywczy

Od dawna wiadomo, iż w myśl zasady czas to pieniądz”, przyspieszenie produkcji przynosi szybkie i pewne oszczędności. Wszelkie środki zainwestowane w udoskonalenie tego procesu zwracają się w dwójnasób. Firma Kwazar Corporation posiada w swej ofercie profesjonalny opryskiwacz spożywczy Venuszserii Food Friendly, który znacznie usprawni i przyspieszy aplikowanie substancji spożywczych.”

Dzięki produktowi może znacząco wzrosnąć wydajność wszelkiej pracy związanej z produkcją i przetwarzaniem żywności. Wszystkim, którzy działają w przemyśle żywieniowym, przetwórstwie czy szeroko pojętej gastronomi daje to kapitalną szansę do zmniejszenia wydatków.
Venus z serii Food Friendly przeznaczony jest do bezpośredniego kontaktu z żywnością i znajduje zastosowanie w przetwórstwie spożywczym. Może być wykorzystywany m.in. do aplikacji tłuszczy i dodatków spożywczych. Doskonale nadaje się do nanoszenia tłuszczy piekarniczych, lukrowania, nastrzykiwania mięsa, itp. Może być stosowany również w pracach związanych z utrzymaniem czystości na liniach produkcyjnych.
Opryskiwacz Venus Food Friendly wykonany jest z atestowanego tworzywa sztucznego, nie zawierającego barwników, posiadają uszczelnienia wykonane z silikonu. Dzięki tym cechom jest bezpieczny w bezpośrednim kontakcie z produktami spożywczymi w tym z tłuszczami.
Linia opryskiwaczy Food Friendly posiada atest spożywczy (PZH) i atest na migrację.
Opryskiwacze dostępne są w trzech pojemnościach: 1 l, 1,5l i 2 l.

Best Image PR