fbpx
Strona głównaTechnikaAktualnościValtra ponownie nagrodzona - seria G zdobywa nagrodę Farm Machine 2022

Valtra ponownie nagrodzona – seria G zdobywa nagrodę Farm Machine 2022

Nagroda Farm Machine, wcześniej znana jako Maszyna Roku, jest jedną z najbardziej pożądanych nagród w inżynierii rolniczej. Valtra serii G zwyciężyła w kategorii ciągników użytkowych.

Najnowsza seria ciągników Valtra, seria G, nadal cieszy się uznaniem. Ta wielokrotnie nagradzana seria ciągników zdobyła jeszcze więcej zaszczytów, zdobywając nagrodę Farm Machine 2022. Członkowie jury pochwalili serię G jako najbardziej przekonujący ciągnik wielofunkcyjny z dostępnych na rynku. Seria G przekonała jury, że jest prawdziwym mistrzem ładowacza czołowego, dzięki zintegrowanej ramie wsporczej, sterowaniu elektronicznemu i zapewniającej widoczność powierzchni przeszklonej, wynoszącej 5,7m2.

Jury przyznające nagrodę Farm Machine 2022 podkreśliło cechy inteligentnego rolnictwa Valtry. Valtra Smart Farming to zestaw technologii, które bezproblemowo ze sobą współpracują — Valtra Guide, ISOBUS, Section Control (kontrola sekcji), Variable Rate Control (zmienne dawkowanie) i TaskDoc sprawiają, że Valtra serii G jest najlepsza w swojej klasie. Jury doceniło łatwość obsługi podłokietnika SmartTouch, przedstawiając dostępność zmiany ustawień za pomocą zaledwie dwóch dotknięć lub przesunięć.

Zobacz także: Valtra: kiedy lepiej postawić na serię A, a kiedy na serię G?

Zaraz po premierze w 2020 roku seria G otrzymała tytuł Ciągnika Roku 2021, a następnie Red Dot Design Award i iF Design Awards w 2021 roku.

Klienci i fani Valtry mogą zapoznać się z wielokrotnie nagradzanym ciągnikiem u autoryzowanych dealerów lub w wirtualnym salonie Valtra pod adresem showroom.valtra.com/pl.

Laureatów nagrody Farm Machine Award wybiera międzynarodowe jury składające się z dziennikarzy zajmujących się sprzętem rolniczym z kilkunastu krajów.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.
[newsletter_signup_form id=4]