V Warsztaty Energetyki Wiatrowej

Pod patronatem Ministerstwa Gospodarki Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej 21 października 2015 roku w hotelu Radisson Blu Centrum w Warszawie organizuje V Warsztaty Energetyki Wiatrowej.

Jak udało się nam dowiedzieć w trakcie tegorocznej edycji warsztatów omawiane będą procesy fundamentalnych zmian reguł gry na rynku energetycznym w Europie.  Jak zaznacza PSEW te zmiany wynikną przede wszystkim z wprowadzenia w życie koncepcji Unii Energetycznej, a co za tym idzie nowego Modelu Rynku Energetycznego.

 – Polskie spółki energetyczne będą zmuszone konkurować na coraz bardziej otwartym i liberalizującym się rynku. Będą musiały mierzyć się nie tylko z międzynarodową konkurencją, ale także odpowiadać na rosnące zainteresowanie rozproszonymi źródłami energii, w tym głównie energetyką wiatrową – informuje PSEW.

Warsztaty Energetyki Wiatrowej to największe w Polsce wydarzenie, podczas którego renomowani eksperci z Polski i Europy prezentują rozwiązania i doświadczenia w zakresie technicznych aspektów integracji farm wiatrowych z siecią elektroenergetyczną.

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności