fbpx
Strona głównaV Targi AgroEkoTurystyczne
Array

V Targi AgroEkoTurystyczne

Marszałek Województwa Podlaskiego, Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, Burmistrz Miasta Augustów i Augustowsko-Podlaskie Stowarzyszenie Eko-Rolników zapraszają na V  Targi  AgroEkoTurystyczne do Augustowa.

Celem Targów jest promocja żywności ekologicznej i tradycyjnej, podlaskich kwater agroturystycznych oraz twórczości ludowej.

 

Targi odbywać się będą w dniach:

20.07.2013 r. (sobota) godz. 13.00 – 22.00

21.07.2013 r. (niedziela) godz. 9.00 – 16.00

w Augustowie, na Plaży miejskiej, ul. Zarzecze (przy Amfiteatrze).

 

W programie: sprzedaż żywności ekologicznej i tradycyjnej, pokazy kulinarne, oferta kwater agroturystycznych, wykłady, porady specjalistów, konkursy, gry i zabawy dla dzieci i dorosłych oraz występy zespołów rokowych i folklorystycznych.

Warunkiem uczestnictwa w Targach AgroEkoTurystycznych jako wystawca jest zapoznanie z regulaminem targów oraz wypełnienie karty zgłoszeniowej i przesłanie jej w terminie do 15.07.2013 r. do PODR w Szepietowie lub na e-mail: ekologia@odr-szepietowo.pl

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem tel. 86 275 89 19.

 

Już dziś serdecznie zapraszamy !

 

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.