V Konfrontacje „Drogi do AgroSukcesu”

AgroBiznesKlub wspólnie z redakcją AGRO, 20.stycznia 2016 roku organizuje Noworoczną Galę Agrobiznesu w auli Kryształowej Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego, która tradycyjnie już zostanie poprzedzona Konfrontacjami „Drogi do AgroSukcesu” na wybranych wydziałach tej najstarszej i największej uczelni rolniczej w Polsce.

– Konfrontacje „Drogi do AgroSukcesu” to kontynuacja pomysłu sprzed 5 lat, kiedy w Auli Kryształowej SGGW wybitni reprezentanci polskiego rolnictwa i agrobiznesu – laureaci konkursów Agroprzedsiębiorca RP i AgroLiga odpowiadali na pytania studentów i pracowników naukowych SGGW o źródła ich dużych sukcesów gospodarczych. Organizatorzy tego przedsięwzięcia – Stowarzyszenie AgroBiznesKlub, Rektor SGGW i Redakcja AGRO – zdecydowali się przeprowadzić równoczesne Konfrontacje na 6 wydziałach SGGW: Wydziale Nauk o Zwierzętach, Wydziale Nauk o Żywności, Wydziale Nauk Ekonomicznych (dwa spotkania), Wydziale Inżynierii Produkcji ,Wydziale Ogrodnictwa, Biotechnologii i Architektury Krajobrazu, Wydziale Rolnictwa i Biologii – informuje Leon Wawreniuk, wiceprezes AgroBiznesKlub-u.
 
Jak udało się nam ustalić, wszystkie spotkania odbędą się w godz. 11:00 – 12:40, być może na Wydziale Nauk Ekonomicznych będzie miało też miejsce dodatkowe spotkanie w godz. 10:00-11:00 poświęcone działalności grup producenckich i innych form stowarzyszania się w rolnictwie.
 
– W barwach nieformalnej AgroAkademii Umiejętności Praktycznych, afiliowanej przy AgroBiznesKlubie, znajdą się, podobnie jak w ubiegłych latach, najlepsi w kraju rolnicy, agrobiznesmeni oraz działacze gospodarczy, którzy chętnie podzielili się przed młodzieżą akademicką i kadrą naukowo-dydaktyczną SGGW swoimi wielkimi doświadczeniami i niekwestionowanym dorobkiem – dodaje Wawreniuk.
 
Obi oba
 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności