Ursus w Koszalinie

Ursus uruchomił nowy punkt dealerski w Koszalinie. To już 25. taka placówka w Polsce.

Ursus S.A., jako największy polski producent ciągników, otworzył nowy punkt dealerski – tym razem w Koszalinie, w województwie zachodniopomorskim. Punkt działa od miesiąca przy ul. Szczecińskiej 56 w Koszalinie.

Dbamy o jak najlepszą dostępność naszych produktów i obsługi serwisowej w całej Polsce. Cały czas rozwijamy sieć sprzedaży, aby nasi klienci mieli zapewniony jak najwyższy i sprawny poziom obsługi. Z 1,5 mln ciągników wykorzystywanych obecnie w Polsce, prawie połowa, tj. ok. 700 tys. to ciągniki marki URSUS. Cieszymy się, że możemy docierać z naszą ofertą również do mieszkańców Koszalina i regionu – mówi Karol Zarajczyk, prezes zarządu Ursus S.A.
Spółka posiada w ofercie 9 produktów, w tym 7 nowych modeli ciągników o mocy 50-180 KM – ciągniki dla małych i średnich gospodarstw oraz na potrzeby branży leśnej, budowlanej i komunalnej.

Poza popularnymi ciągnikami Ursus o mocy 50-180KM, firma ma w swoim portfolio ładowacze czołowe i tylne, przyczepy dwuosiowe skrzyniowe, linię do zielonek siania i słomy czyli zgrabiarki, prasy, owijacze, rozrzutniki nawozów naturalnych, platformy oraz sprzęt komunalny – pługi, ładowacze czołowe TUR, koparko-ładowarki Mikrus, przyczepy i kontenery. Ponadto URSUS posiada linię do brykietowania słomy.
Renata Struzik, źródło: Ursus

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności