fbpx
Strona głównaFirmy i produktyUrsus –innowacyjne rozwiązania za relatywnie niska cenę

Ursus –innowacyjne rozwiązania za relatywnie niska cenę

URSUS, jako jedyny polski producent ciągników, odnotował ponad 53-procentowy wzrost rejestracji nowych ciągników w okresie styczeń-październik 2016 r. Z analiz Polskiego Związku Przemysłu Motoryzacyjnego (PZPM) na podstawie danych Centralnej Ewidencji Pojazdów (CEP) wynika, że lubelski producent jest liderem wzrostów w branży w br. przy dwucyfrowych, znaczących spadkach konkurencji.

Od początku 2016 r. URSUS jako jedyny pokazał wzrost sprzedaży nowych ciągników. W omawianym okresie styczeń-październik 2016 r. pozostali producenci znajdujący się w pierwszej dziesiątce z największym udziałem w polskim rynku, odnotowali spadki sprzedaży, podczas gdy URSUS osiągnął 53,5% wzrost rdr. Spółka odnotowała również wzrost udziału rejestracji ciągników w ogólnej liczbie rejestracji do 6,76% za okres styczeń-październik 2016 r. z poziomu 3% w analogicznym okresie 2015 r. W samym październiku br. udział ten wyniósł 10%. Tym wynikiem URSUS deklasuje konkurencję i umacnia swoją pozycję na rynku.

Dane dotyczące rejestracji nowych ciągników pokazują, że URSUS jest marką, która doskonale radzi sobie na rynku. Oferowane przez nas produkty spełniają wszystkie oczekiwania nowoczesnego gospodarstwa rolnego: wyróżniają się dobrą jakością, zastosowaniem innowacyjnych rozwiązań oraz relatywnie niską ceną – informuje Karol Zarajczyk, prezes spółki Ursus.

Źródło: URSUS

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.