URSUS Finansowanie Fabryczne – nowy produkt finansowy dla rolników

12 października 2006 r., podczas targów Polagra Farm 2006, podpisana została umowa o współpracy pomiędzy BUMAR Sp. z o. o. a VB Leasing Polska SA. Jej efektem jest wprowadzenie na polski rynek nowego produktu finansowego dla rolników.

Wyprodukowanie w 2006 r. 1,5 milionowego ciągnika marki URSUS było przełomowym momentem w historii podwarszawskiej fabryki i dowodem na to, że znana od ponad wieku, tradycyjna na polskich polach marka jest popularna i wysoko ceniona przez rolników w całym kraju.
Jak ocenia Jarosław Kochański, dyrektor Biura Handlu URSUS, rynek maszyn rolniczych w Polsce w dalszym ciągu jest bardzo perspektywiczny. – Wiele sprzętu wymaga wymiany ze względu na stopień zużycia technicznego i technologicznego, a nowym inwestycjom w rolnictwie sprzyjają unijne programy wsparcia rozwoju tego sektora – dodaje.
URSUS Finansowanie Fabryczne to odpowiedź znanego polskiego producenta maszyn na rosnące zainteresowanie rolników nowymi inwestycjami. Program powstał dzięki współpracy spółki URSUS z VB Leasing Polska SA, która od ponad dwóch lat oferuje polskim rolnikom leasing i pożyczki na maszyny rolnicze.
– Rolnicy, którzy planują modernizację swojego gospodarstwa rolnego i zakup nowego ciągnika marki URSUS, skorzystać mogą z dwóch narzędzi finansowych: pożyczki i leasingu oferowanych w programie URSUS Finansowanie Fabryczne – mówi Romuald Mendelak, dyrektor Departamentu Technologii i Klientów Kluczowych VB Leasing Polska SA. – Program ten został przygotowany w oparciu o zdobyte przez nas doświadczenia w sektorze rolnym i doskonałą znajomość branży. Przede wszystkim jednak kierowaliśmy się oczekiwaniami naszych klientów – dodaje.
URSUS Finansowanie Fabryczne – szczegóły programu:
1.Forma finansowania: leasing, pożyczka
2.Przedmiot leasingu: nowe ciągniki marki Ursus
3.Waluta finansowania – w standardzie – PLN
4.Wpłata początkowa – już od 5 proc.
5.Okresy finansowania: do 60 miesięcy
– Rozwój polskiego rolnictwa wymaga nowych inwestycji, ale i pobudza kolejne. Jesteśmy przekonani, że przygotowany przez nas program URSUS Finansowanie Fabryczne będzie sprzyjał modernizacji polskich gospodarstw rolnych – podsumowuje Jarosław Kochański, dyrektor Biura Handlu URSUS.
Program URSUS Finansowanie Fabryczne będzie dostępny wkrótce na terenie całego kraju w sieci dilerskiej marki URSUS.

opr. redakcja

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności