fbpx
Strona głównaPozostałeURSUS Finansowanie Fabryczne - nowy produkt finansowy dla rolników

URSUS Finansowanie Fabryczne – nowy produkt finansowy dla rolników

12 października 2006 r., podczas targów Polagra Farm 2006, podpisana została umowa o współpracy pomiędzy BUMAR Sp. z o. o. a VB Leasing Polska SA. Jej efektem jest wprowadzenie na polski rynek nowego produktu finansowego dla rolników.

Wyprodukowanie w 2006 r. 1,5 milionowego ciągnika marki URSUS było przełomowym momentem w historii podwarszawskiej fabryki i dowodem na to, że znana od ponad wieku, tradycyjna na polskich polach marka jest popularna i wysoko ceniona przez rolników w całym kraju.
Jak ocenia Jarosław Kochański, dyrektor Biura Handlu URSUS, rynek maszyn rolniczych w Polsce w dalszym ciągu jest bardzo perspektywiczny. – Wiele sprzętu wymaga wymiany ze względu na stopień zużycia technicznego i technologicznego, a nowym inwestycjom w rolnictwie sprzyjają unijne programy wsparcia rozwoju tego sektora – dodaje.
URSUS Finansowanie Fabryczne to odpowiedź znanego polskiego producenta maszyn na rosnące zainteresowanie rolników nowymi inwestycjami. Program powstał dzięki współpracy spółki URSUS z VB Leasing Polska SA, która od ponad dwóch lat oferuje polskim rolnikom leasing i pożyczki na maszyny rolnicze.
– Rolnicy, którzy planują modernizację swojego gospodarstwa rolnego i zakup nowego ciągnika marki URSUS, skorzystać mogą z dwóch narzędzi finansowych: pożyczki i leasingu oferowanych w programie URSUS Finansowanie Fabryczne – mówi Romuald Mendelak, dyrektor Departamentu Technologii i Klientów Kluczowych VB Leasing Polska SA. – Program ten został przygotowany w oparciu o zdobyte przez nas doświadczenia w sektorze rolnym i doskonałą znajomość branży. Przede wszystkim jednak kierowaliśmy się oczekiwaniami naszych klientów – dodaje.
URSUS Finansowanie Fabryczne – szczegóły programu:
1.Forma finansowania: leasing, pożyczka
2.Przedmiot leasingu: nowe ciągniki marki Ursus
3.Waluta finansowania – w standardzie – PLN
4.Wpłata początkowa – już od 5 proc.
5.Okresy finansowania: do 60 miesięcy
– Rozwój polskiego rolnictwa wymaga nowych inwestycji, ale i pobudza kolejne. Jesteśmy przekonani, że przygotowany przez nas program URSUS Finansowanie Fabryczne będzie sprzyjał modernizacji polskich gospodarstw rolnych – podsumowuje Jarosław Kochański, dyrektor Biura Handlu URSUS.
Program URSUS Finansowanie Fabryczne będzie dostępny wkrótce na terenie całego kraju w sieci dilerskiej marki URSUS.

opr. redakcja

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.