fbpx
Strona głównaTechnikaAktualnościUprawa uproszczona w ukraińskim wydaniu. Ile to kosztuje?

Uprawa uproszczona w ukraińskim wydaniu. Ile to kosztuje? [video]

Podczas tegorocznej wystawy Polagra Premiery naszą uwagę zwróciło stoisko firmy Technopol, na której pojawił się siewnik Aley do siewu w systemach zerowym i uproszczonych, wał nożowy i ciekawy dozownik służący do doglebowej aplikacji nawozów płynnych.

Siewnik Aley to maszyna z trzema zbiornikami; w jednym z nich znajduje się materiał siewny, zaś w pozostałych nawozy, także w postaci płynnej, które aplikowane są bezpośrednio pod korzeń. Do siewnika dedykowane są 3 technologie: mini-till, no-till oraz strip-till. Zapotrzebowanie siewnika na moc w wariancie 8-rzędowym to minimum 350 koni mechanicznych.

Jeśli chodzi o dostępność maszyn, to nie ma z tym problemu. Wiele z nich dostępnych jest od ręki, natomiast w przypadku maszyn zamawianych czas realizacji to zaledwie 4 tygodnie. Jak zapewnił nasz rozmówca, maszyny dostępne w siedzibie firmy można także testować.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.