fbpx
Strona głównaTechnikaRolnictwo precyzyjneUpgreade zetora, także używanego? Teraz to nie będzie problemem dzięki współpracy z...

Upgreade zetora, także używanego? Teraz to nie będzie problemem dzięki współpracy z Globtrak

W tym roku na targach Agro Show na stoisku marki Zetor nie uświadczyliśmy nowych ciągników, jednak nie oznacza to, że nie zobaczyliśmy tam nowości. Taką właśnie była Proxima z precyzyjną nawigacją i systemem kamer.

Zetor podpisał z firmą Globtrak umowę na dostawę nawigacji i system kamer 360 st. Taki zestaw można zamówić niemal do każdego modelu – od Majora, przez Proximę aż po model Crystal.

W prezentowanej Proximie zamontowano system autosterowania z mapowaniem pola i możliwością podłączenia terminala ISOBUS. Co istotne, system firmy Globtrak można zaadaptować także do używanych ciągników marki Zetor, a najważniejszym warunkiem jest to, aby był on wyposażony we wspomaganie kierownicy.

Zaletą zestawu jest jego uniwersalność; można go “przepinać” pomiędzy ciągnikami, ciesząc się zaletami rolnictwa precyzyjnego w wielu maszynach.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.