Unijna wieś w fotograficznym obiektywie

Pod hasłem “Europejskie wiejskie korzyści i innowacje 2020” Europejskie Stowarzyszenie Rozwoju Obszarów Wiejskich i Odnowy Wsi (ARGE) organizuje konkurs fotograficzny i filmowy, którego celem jest pokazanie ogromnej różnorodności i społecznego znaczenia obszarów wiejskich w Europie, jak również innowacyjnych przedsięwzięć na obszarach wiejskich.

Jak udało się nam dowiedzieć najlepsze klipy i zdjęcia zostaną nagrodzone i udostępnione szerszej publiczności w całej Europie w formie prezentacji multimedialnej. Wygrać będzie można produkty rolnicze z całej Europy i atrakcyjny turnus wakacyjny.

Zgodnie z regulaminem konkursu można zgłosić maksymalnie trzy klipy wideo i/lub pięć zdjęć. Wszystkie zgłoszenia muszą zawierać informacje o autorze (imię i nazwisko, adres, dane kontaktowe), a także krótkie informacje o miejscu (w języku niemieckim lub angielskim). Fotografie lub wideoklipy(USB, DVD, CD, itd.) należy wysłać do 15 października pocztą na adres:Europaeische ARGE Landentwicklung und Dorferneuerung/ European Association for Rural Development and Village Renewalc/o Doris Hofbauer Domgasse 4 / Stiege 2/16, 3100 St. Pölten, Austrialub lub drogą elektroniczną na adres e-mail hofbauer@landentwicklung.org

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności