fbpx
Strona głównaCenyRynek zbóz i oleistychRosyjskie media: Umowa zbożowa została przedłużona

Rosyjskie media: Umowa zbożowa została przedłużona

Rosyjskie media powołując się na słowa wiceministra spraw zagranicznych Federacji Rosyjskiej poinformowały dziś o przedłużeniu umowy zbożowej.

– 14 marca wiceminister spraw zagranicznych Federacji Rosyjskiej Ołeksandr Hruszko poinformował o przedłużeniu umowy zbożowej na dotychczasowych warunkach o 60 dni. O tym informują rosyjskie środki masowego przekazu – informuje serwis UkrAgroConsult.

– Umowa zbożowa została przedłużona na 60 dni, potwierdzono jej pakietowy charakter. Rosja będzie wytrwała w zapewnianiu wypełnienia wszystkich zobowiązań dotyczących umowy zbożowej – powiedział Hruszko.

Rosjanie dotychczas wyrażali niezadowolenie z warunków umowy. Z kolei strona ukraińska chciała przedłużenia inicjatywy o rok. Na razie brak potwierdzenia o przedłużeniu inicjatywy zbożowej z innych źródeł.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.