fbpx
Strona głównaSensacjeUkradł traktor, wpadł w nim do lasu. Był pijany

Ukradł traktor, wpadł w nim do lasu. Był pijany

Spore problemy będzie miał mieszkaniec gminy Lądek-Zdrój, który ukradł ciągnik rolniczy, a w trakcie jazdy leśnymi drogami stracił panowanie nad pojazdem i doprowadził do wywrócenia go, po czym uciekł z miejsca zdarzenia. Ujęła go już policja.

Biedy sobie napytał w miniony weekend. Jak się okazało, nad ranem z prywatnej posesji na terenie gminy Bystrzyca Kłodzka mężczyzna, bez wiedzy i zgody właścicielki, zabrał ciągnik i ruszył nim w drogę. Daleko jednak nie dojechał, bo doprowadził do przewrócenia pojazdu, który ostatecznie wylądował w lesie. 31-latek swoim zachowaniem spowodował straty w wysokości około 10 tysięcy złotych.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu, a w chwili zatrzymania był nietrzeźwy. 31-latek przyznał się do stawianych mu zarzutów. Za popełnione przestępstwo krótkotrwałego użycia pojazdu grozić może mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.