fbpx
Strona głównaSensacjeUkradł 130 balotów siana, pójdzie za to siedzieć?

Ukradł 130 balotów siana, pójdzie za to siedzieć?

Funkcjonariusze posterunku Policji w wielkopolskim Białośliwiu zatrzymali sprawcę kradzieży balotów siana o wartości blisko 8 tys. zł. Mężczyzna usłyszał już zarzuty.

Mundurowi informację o kradzieży 130 sztuk balotów siana, które były składowane na okolicznych polach, otrzymali pod koniec stycznia. Wartość strat została oszacowana przez pokrzywdzonego na blisko 8000 złotych.

Policjanci pozyskali także informację na temat wyglądu specjalistycznych przyczep, które były wykorzystane do kradzieży, a ponadto dotarli do nagrań monitoringu, na których widać jak ciągnik rolniczy z charakterystycznymi przyczepami najpierw przejeżdża w kierunku miejsca kradzieży, a później wraca z łupem.

Sprawcą kradzieży okazał się mieszkaniec gminy Miasteczko Krajeńskie, który trzykrotnie pojawił się na polach pokrzywdzonego. 59-letni mężczyzna złożył wyjaśnienia, w których przyznał się do kradzieży. Sprawca usłyszał łącznie 3 zarzuty, za które może grozić kara nawet 5 lat pozbawienia wolności.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.