Tysiące butelek piwa na drodze

Do niecodziennego zdarzenia doszło 19 maja rano na drodze w miejscowości Czarlin. Z ciężarówki na rondzie wypadły tysiące butelek z piwem “Braniewo”.

Na szczęście obyło się bez ofiar, okazało się jednak, że z uwagi na nieprawidłowe zabezpieczenie ładunku, towar przewożony przez kierowcę ciężarówki zsunął się na jezdnię.

W zabezpieczaniu miejsca zdarzenia brali udział strażacy z OSP Gniszewo, OSP Swarożyn, OSP Rokitki i JRG Tczew oraz policjanci

– Mundurowi zabezpieczali teren, dbając o to, aby ruch odbywał się bezpiecznie i płynnie. Kierowca samochodu został ukarany mandatem karnym za nieprawidłowe zabezpieczenie ładunku – informuje oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Tczewie.

Paweł Palica

Fot. OSP Gniszewo

2 KOMENTARZE

  1. Już tam pewnie zadbano aby ruch odbywał się “płynnie” … ” Zabezpieczanie” terenu trwało zapewne do późnych godzin nocnych ;) Zjawił się ponoć sam komendant straży i policji aby pomóc w liquidacji, libacji… Likwidacji skutków katastrofy :)

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności