Twist 255 – nowa zgrabiarka grzebieniowa firmy Samasz

Zgrabiarka Samasz Twist 255, fot. materiały prasowe

Pod koniec ubiegłego roku Samasz zaprezentował zgrabiarkę grzebieniową Twist 255. Model przeznaczony jest dla niewielkich gospodarstw i do zastosowań specjalistycznych, m.in. ze względu na niewielkie masę i gabaryty.

Maszyna dysponuje szerokością roboczą 2,2 m, zaś jej szerokość transportowa wynosi 2,55 m. Przeznaczona do montażu na przednim trzypunktowym układzie zawieszenia nie potrzebuje do napędzenia wałka odbioru mocy; jej napęd, podobnie jak w przypadku dwubębnowego modelu Twist 600 realizowany jest hydraulicznie, a więc i bezstopniowo.

Maszyna wyposażana jest m.in. w stopę podporową i koło kopiujące, pozwalające na precyzyjne ustalenie wysokości roboczej.

Masa zgrabiarki Twist 255 to zaledwie 305 kg, fot. materiały prasowe

Nowa zgrabiarka może współpracować z ciągnikami o mocy od ok. 30 KM, wyposażonymi w pompę hydrauliczną o wydatku od 30 l/h. Jej masa to zaledwie 305 kg.

Zgrabiarki grzebieniowe stanowią ciekawą alternatywę chociażby dla zgrabiarek karuzelowych. Wyróżnia je przede wszystkim relatywnie niewielka masa i niewielka ilość zanieczyszczeń w zgrabianym materiale.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności