Trwa przyjmowanie wniosków

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa rozpoczęła w piątek – 9 listopada przyjmowanie wniosków od rolników na dofinansowanie inwestycji związanych Modernizacją gospodarstw rolnych”. Wnioski przyjmują Oddziały Regionalne ARiMR. W wielu biurach tych oddziałów rozpoczęto dziś pracę o godzinie 6 rano. Do godz. 10 w skali kraju przyjęto 1200 wniosków”

Na wsparcie takich inwestycji przewidziano na 2007 r. w skali kraju ponad 360 mln euro. Ta kwota pozwala Agencji zawrzeć ponad 20 tys. umów z rolnikami, którzy złożą wnioski o dofinansowanie Modernizacji gospodarstw rolnych”. Z zebranych do godziny 10-tej informacji wynika, że przed Oddziałami Regionalnymi jest w skali kraju mniej osób, które ustawiły się w kolejkach, aby złożyć wnioski. Pierwsze umowy na dofinansowanie “Modernizacji gospodarstw rolnych” środkami z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 ARiMR podpisze wiosną 2008 r. Agencja w całym okresie realizacji PROW 2007-2013 przeznaczy ok. 1,8 mld euro na wsparcie “Modernizacji gospodarstw rolnych”.

opr. MS
Wrp.pl
źródło: ARiMR

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności