fbpx
Strona głównaPozostałeTrwa przyjmowanie wniosków

Trwa przyjmowanie wniosków

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa rozpoczęła w piątek – 9 listopada przyjmowanie wniosków od rolników na dofinansowanie inwestycji związanych Modernizacją gospodarstw rolnych”. Wnioski przyjmują Oddziały Regionalne ARiMR. W wielu biurach tych oddziałów rozpoczęto dziś pracę o godzinie 6 rano. Do godz. 10 w skali kraju przyjęto 1200 wniosków”

Na wsparcie takich inwestycji przewidziano na 2007 r. w skali kraju ponad 360 mln euro. Ta kwota pozwala Agencji zawrzeć ponad 20 tys. umów z rolnikami, którzy złożą wnioski o dofinansowanie Modernizacji gospodarstw rolnych”. Z zebranych do godziny 10-tej informacji wynika, że przed Oddziałami Regionalnymi jest w skali kraju mniej osób, które ustawiły się w kolejkach, aby złożyć wnioski. Pierwsze umowy na dofinansowanie “Modernizacji gospodarstw rolnych” środkami z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2007-2013 ARiMR podpisze wiosną 2008 r. Agencja w całym okresie realizacji PROW 2007-2013 przeznaczy ok. 1,8 mld euro na wsparcie “Modernizacji gospodarstw rolnych”.

opr. MS
Wrp.pl
źródło: ARiMR

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.