Trouw Nutrition już 25 lat w Polsce

W ubiegłym tygodniu swoje 25 lat na rynku polskim świętował lider wśród producentów premiksów witaminowo-mineralnych oraz specjalistycznych dodatków paszowych dla zwierząt gospodarskich.

Jubileusz odbył się w Hotelu Narvil w Serocku pod Warszawą. Firma zaprosiła do wspólnego świętowania klientów, z którymi współpracuje od wielu lat. Galę, która miała miejsce w czwartkowy wieczór, poprowadził Tomasz Kammel. Podczas części oficjalnej nie zabrakło również przemówienia prezesa zarządu Marcina Galińskiego, który opowiedział o początkach Trouw Nutrition Polska, osiągnięciach, ale także o planach na przyszłość. Wielu z gości w tym szczególnym dniu przekazało na ręce prezesa jubileuszowe prezenty.

Jedną z niespodzianek był krótkometrażowy film, w którym znalazły się wypowiedzi pracowników Trouw Nutrition Polska, także tych, którzy pracują w firmie już od przeszło 20-tu lat. Po oficjalnych przemówieniach nadszedł czas na część rozrywkową, którą był koncert jednego z najlepszych w Polsce zespołów coverowych – Drugi Tydzień. Na tym jednak nie koniec. Ostatnią niespodzianką wieczoru był koncert jednej z największych gwiazd polskiej sceny muzycznej – zespołu Bajm.

Źródło: Trouw Nutrition Polska