Triotrac M: nowy wóz paszowy Trioliet

Holenderski producent wozów paszowych Trioliet zaprezentował nową maszynę samojezdną. Chodzi o jednoślimakowy model Triotrac M o pojemności 14 m³.

Maszynę wyposażono w silnik JCB o mocy 176 KM, spełniający wymogi normy emisji Stage V. Silnik jest zainstalowany za pojemnikiem do mieszania. W przeciwieństwie do samojezdnych wozów paszowych większości producentów, w wozie Trioliet zamiast frezu wykorzystano nóż tnący, którym można pobrać paszę z wysokości maksymalnie 4,5 m.

Następnie pasza spada na rotor, który wpycha ją do pojemnika do mieszania. Pasza jest ważona na rotorze ładującym, dzięki czemu kierowca może załadować dokładną ilość, materiału.

Standardowo maszyny wyposażono w tylne koła skrętne, zaś napęd na 4 koła jest opcjonalny. Pasza jest dozowana za pomocą dwóch otworów bocznych (ZK) lub za pomocą przenośnika poprzecznego (AL). Ponadto wysokość kabiny regulowana jest hydraulicznie w celu dostosowania optymalnej widoczności w pracy lub w transporcie.

Triotrac M może być również wyposażony w system zarządzania TFM Tracker, w którym można zintegrować różne rozwiązania programowe w zależności od wymagań klienta. Receptury pasz można łatwo przenosić z komputera do maszyny lub odwrotnie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności