fbpx

Trelleborg TM700 – wydajność od pierwszego wejrzenia

W ramach procesu zmiany marki z Pirelli na własną Trelleborg, firma Trelleborg Wheel Systems wprowadziła na rynek serię opon TM700.

Trelleborg TM700. Najnowsza technologia radialna, która przynosi korzyści w każdych warunkach i czasie. Dzięki nieustannym badaniom prowadzonym przez specjalistów Grupy Trelleborg, opona TM700 gwarantuje znakomitą wydajność. Doskonałe osiągi w pracach polowych, wyjątkowe właściwości samooczyszczające oraz komfort jazdy na drodze czynią z pierwszej rolniczej opony o profilu 70, wzorzec odniesienia do oceny jakości innych opon rolniczych.
Opona TM700 wybór najlepszych producentów maszyn rolniczych.

Seria TM700 gwarantuje:

• znakomitą trakcję• doskonałe właściwości samooczyszczające• wyjątkową sprawność na drodze• wygodę jazdy i równomierne zużycie opon• optymalną wydajność na wszystkich rodzajach terenu

Badania porównawcze, przeprowadzone niedawno na rozmiarach 520/70R38 i 420/70R28, dowiodły zalet tej opony w porównaniu z konkurencją.
Zastosowanie zaawansowanej technologii radialnej i kompleksowego zarządzania jakością procesu produkcyjnego sprawia, że opona TM700 jest idealnym narzędziem do przenoszenia pełnej mocy maszyny na glebę, bez marnotrawstwa energii. Dzięki znakomitej trakcji i minimalnemu ślizganiu się kół praca z dołączonymi narzędziami jest łatwiejsza, skraca się jej czas a zużycie paliwa jest ograniczone. W jednakowych warunkach i przy porównaniu tych samych parametrów trakcja opony Trelleborg jest nawet o 7% wyższa w porównaniu z konkurencją.

Charakterystyczna rzeźba bieżnika, która jest cechą wyróżniającą wszystkie opony z serii TM, zapewnia znakomite właściwości samooczyszczające. W takich samych warunkach pracy opona Trelleborg potrzebuje tylko 2 obrotów, aby oczyścić się z ziemi i błota i gwarantuje – w porównaniu z konkurencją -dwie główne zalety:
– wyższą trakcję i przyleganie (ograniczone ślizganie się)
– czystsze drogi na wyjazdach z pól

TM700 gwarantuje jednolity i ciągły rozkład nacisku pod oponą dzięki specjalnej, schodkowej rzeźbie pól między klockami bieżnika. Seria 70 opon firmy Trelleborg delikatnie obchodzi się z glebą, wywiera niewielki nacisk na uprawy i sprzyja prawidłowemu ukorzenianiu roślin, gwarantującemu maksymalne zbiory.

Na drodze opona TM700 jest najlepszą w swojej klasie pod względem toczenia się kół i komfortu jazdy. Założona na traktorze z przednim i tylnym balastem, przy ciśnieniu 1,2 i 1,6 bar, gwarantuje ona znakomity poziom stabilności i toczenia się kół w porównaniu z głównymi produktami konkurencji. Dzięki oponom Trelleborg kierowca ma gwarancję najwyższego bezpieczeństwa. Dzięki kształtowi bieżnika opona TM700 zapewnia niższy poziom wibracji i w związku z tym ogranicza dyskomfort kierowcy, zapewniając wygodę jazdy po drodze.

W tej serii dostępne są 32 rozmiary.

źródło: Trelleborg Industries Polska Sp. z o.o.
wprowadził MS/Wrp.pl

Informacje o firmie:
Trelleborg Wheel Systems jest wiodącym światowym dostawcą opon i kół do maszyn rolniczych i leśnych, wózków widłowych oraz innych maszyn przemysłowych. Firma dostarcza wysokiej jakości specjalistyczne rozwiązania.

Bayer - baner
Advertisement
McHale - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.

×Mandam - baner corner