fbpx
Strona głównaPozostałeTrelleborg TM700 - wydajność od pierwszego wejrzenia

Trelleborg TM700 – wydajność od pierwszego wejrzenia

W ramach procesu zmiany marki z Pirelli na własną Trelleborg, firma Trelleborg Wheel Systems wprowadziła na rynek serię opon TM700.

Trelleborg TM700. Najnowsza technologia radialna, która przynosi korzyści w każdych warunkach i czasie. Dzięki nieustannym badaniom prowadzonym przez specjalistów Grupy Trelleborg, opona TM700 gwarantuje znakomitą wydajność. Doskonałe osiągi w pracach polowych, wyjątkowe właściwości samooczyszczające oraz komfort jazdy na drodze czynią z pierwszej rolniczej opony o profilu 70, wzorzec odniesienia do oceny jakości innych opon rolniczych.
Opona TM700 wybór najlepszych producentów maszyn rolniczych.

Seria TM700 gwarantuje:

• znakomitą trakcję• doskonałe właściwości samooczyszczające• wyjątkową sprawność na drodze• wygodę jazdy i równomierne zużycie opon• optymalną wydajność na wszystkich rodzajach terenu

Badania porównawcze, przeprowadzone niedawno na rozmiarach 520/70R38 i 420/70R28, dowiodły zalet tej opony w porównaniu z konkurencją.
Zastosowanie zaawansowanej technologii radialnej i kompleksowego zarządzania jakością procesu produkcyjnego sprawia, że opona TM700 jest idealnym narzędziem do przenoszenia pełnej mocy maszyny na glebę, bez marnotrawstwa energii. Dzięki znakomitej trakcji i minimalnemu ślizganiu się kół praca z dołączonymi narzędziami jest łatwiejsza, skraca się jej czas a zużycie paliwa jest ograniczone. W jednakowych warunkach i przy porównaniu tych samych parametrów trakcja opony Trelleborg jest nawet o 7% wyższa w porównaniu z konkurencją.

Charakterystyczna rzeźba bieżnika, która jest cechą wyróżniającą wszystkie opony z serii TM, zapewnia znakomite właściwości samooczyszczające. W takich samych warunkach pracy opona Trelleborg potrzebuje tylko 2 obrotów, aby oczyścić się z ziemi i błota i gwarantuje – w porównaniu z konkurencją -dwie główne zalety:
– wyższą trakcję i przyleganie (ograniczone ślizganie się)
– czystsze drogi na wyjazdach z pól

TM700 gwarantuje jednolity i ciągły rozkład nacisku pod oponą dzięki specjalnej, schodkowej rzeźbie pól między klockami bieżnika. Seria 70 opon firmy Trelleborg delikatnie obchodzi się z glebą, wywiera niewielki nacisk na uprawy i sprzyja prawidłowemu ukorzenianiu roślin, gwarantującemu maksymalne zbiory.

Na drodze opona TM700 jest najlepszą w swojej klasie pod względem toczenia się kół i komfortu jazdy. Założona na traktorze z przednim i tylnym balastem, przy ciśnieniu 1,2 i 1,6 bar, gwarantuje ona znakomity poziom stabilności i toczenia się kół w porównaniu z głównymi produktami konkurencji. Dzięki oponom Trelleborg kierowca ma gwarancję najwyższego bezpieczeństwa. Dzięki kształtowi bieżnika opona TM700 zapewnia niższy poziom wibracji i w związku z tym ogranicza dyskomfort kierowcy, zapewniając wygodę jazdy po drodze.

W tej serii dostępne są 32 rozmiary.

źródło: Trelleborg Industries Polska Sp. z o.o.
wprowadził MS/Wrp.pl

Informacje o firmie:
Trelleborg Wheel Systems jest wiodącym światowym dostawcą opon i kół do maszyn rolniczych i leśnych, wózków widłowych oraz innych maszyn przemysłowych. Firma dostarcza wysokiej jakości specjalistyczne rozwiązania.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.