fbpx
Strona głównaSensacjeTraktor i dwie osobówki wylądowały w rowie

Traktor i dwie osobówki wylądowały w rowie

Do groźnie wyglądającej kolizji z udziałem ciągnika rolniczego oraz dwóch samochodów osobowych doszło 21 kwietnia na drodze krajowej nr 12 w okolicach Leszna.

Zdarzenie miało miejsce na odcinku “dwunastki” pomiędzy Długimi Starymi a Lasocicami. Doprowadził do niego kierowca volkswagena, który nie upewnił się czy może wyprzedzić traktor.

– W pewnym momencie kierujący audi podjął manewr wyprzedzania dwóch pojazdów. Kiedy był na wysokości volkswagena, jego kierowca także zaczął wyprzedzać ciągnik rolniczy, czym doprowadził do zderzenia z audi i z ciągnikiem. W wyniku kolizji traktor i audi zjechały do rowu, a volkswagen zatrzymał się na barierze energochłonnej – informuje Monika Żymełka, rzeczniczka KMP w Lesznie, cytowana przez serwis elka.pl.

Na szczęście żaden z uczestników kolizji nie potrzebował pomocy lekarskiej. Kierowca volkswagena ukarany został mandatem karnym.

Paweł Palica

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.