Tradycja angielskiego trawnika

Trawnik jest wizytówką ogrodu, miejscem relaksu, wypoczynku i rekreacji. Aby zachwycał piękną, gęstą trawą należy przyłożyć większe znaczenie do jego pielęgnacji – szczególnie koszenia. Nie musi to jednak oznaczać zbędnego wysiłku – wystarczy użyć odpowiednich maszyn. Tajemnicą angielskich trawników są kosiarki bębnowe. Nie ma innej metody na skoszenie trawy, w tak delikatny sposób.

Perfekcyjne cięcie
Wysokie wymagania jakie stawia nam utrzymanie w idealnym stanie trawnika w stylu angielskim, spełniają kosiarki bębnowe marki Gardena®. Precyzyjnie przytną one każdy ozdobny trawnik, a dzięki bezdotykowej technice cięcia (nóż bębnowy i nóż dolny nie stykają się) są wyjątkowo ciche i lekkie do pchania.
Amatorzy ruchu na świeżym powietrzu, chętnie sięgną po ręczną kosiarkę, a osoby ceniące sobie wygodę docenią komfort pracy przy użyciu elektrycznej lub akumulatorowej kosiarki.

Kosiarki bębnowe cechuje:
-Łatwa obsługa
Ergonomiczna ukształtowana rączka z dodatkowym uchwytem dla łatwego przenoszenia kosiarki.
-Zwrotność i mobilność
Duże, profilowane koła z elementami z miękkiego tworzywa sztucznego.
-Efektywność pracy
Bezstopniowa, wygodna regulacja wysokości cięcia, odczytywana z obu stron na widocznej skali.
-Wydajność
Hartowany, pokryty powłoką antyadhezyjną nóż bębnowy, wykonany jest z wysokiej jakości stali. Dodatkowo szlifowany nóż dolny umożliwia czyste i precyzyjne cięcie jak za pomocą nożyc.

Idealne do pielęgnacji trawników…
Gardena ręczna kosiarka bębnowa 380 C
Idealna do precyzyjnego cięcia trawnika. Sekret tkwi w dokładnym, co do setnych milimetra, szlifie noża bębnowego i noża dolnego. Dodatkowa pokrywa obudowy służy do kontroli rozrzutu ściętej masy. Ergonomicznie ukształtowany uchwyt dla optymalnego komfortu pchania urządzenia i obsługi. Składana rączka z zamkiem, dzięki której oszczędza się miejsce podczas przechowywania.

Gardena akumulatorowa kosiarka bębnowa 380 Li
Do bezprzewodowego i precyzyjnego cięcia trawy. Wyjątkowo lekka, cicha i wydajna. Mocny, łatwy w obsłudze, wymienny 25 V akumulator litowo-jonowy zapewnia doskonałe efekty cięcia. Może być użyta także bez akumulatora jako kosiarka ręczna. Wskaźnik diodowy pokazuje poziom naładowania akumulatora. Posiada dodatkowy dobrze wyprofilowany uchwyt dla łatwego przenoszenia kosiarki. W komplecie z koszem na ściętą trawę, akumulatorem i ładowarką.

Gardena elektryczna kosiarka bębnowa 380 EC
Perfekcyjnie tnie trawę jak za pomocą nożyc. Wyjątkowo lekka, cicha i wydajna. Silnik elektryczny o mocy 400 W. Kosiarka może być użytkowana także bez prądu jako zwykła kosiarka ręczna. Ścina trawę na zasadzie bezdotykowej techniki cięcia. Prosta regulacja wysokości cięcia za pomocą ręcznego regulatora. Rączka z wygodnym wyłącznikiem zapewnia komfortową obsługę urządzenia.
Źródło: Gardena

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności