fbpx
Strona głównaWiadomościTomasz Dembiński powołany na stanowisko Marketing Managera w polskim oddziale marek Case...

Tomasz Dembiński powołany na stanowisko Marketing Managera w polskim oddziale marek Case IH oraz Steyr

1 lutego 2019 r. do zespołu Case IH i Steyr dołączył Tomasz Dembiński. Powołany został do objęcia stanowiska Case IH & STEYR Marketing Managera. Z Grupą CNH Industrial Tomasz Dembiński związany jest od 2013 roku. Od tego czasu z sukcesami prowadził projekty marketingowe oraz wdrożeniowe z zakresu CRM dla branży maszyn rolniczych. W nowej roli będzie odpowiedzialny za realizację strategii marketingowej dla marek Case IH & Steyr na polskim rynku.

„Możliwość pracy dla marek Case IH & Steyr, które od wielu dekad są na całym świecie synonimem profesjonalnego sprzętu rolniczego dla wymagających operatorów, jest dla mnie wyróżnieniem i szansą realnego wpływu na politykę marketingową. Doświadczenie w branży maszyn rolniczych pozwoliło mi przyjąć precyzyjną wizję rozwoju, zorientowaną na stałym badaniu, analizowaniu i zaspokajaniu potrzeb Klientów wymagających i bardzo świadomych, którzy oczekują nie tylko dostawcy, ale przede wszystkim partnera w biznesie. Krajowy rynek ciągników rolniczych oraz maszyn żniwnych w ostatnich latach wymaga od producentów coraz więcej, dlatego upatruję w nim szans na dalszy rozwój naszych marek – gotowych dostarczać najlepszy produkt, z najlepszą ofertą finansowania, najbardziej wymagającym Klientom. Jestem przekonany jakość naszych maszyn i profesjonalizm Autoryzowanej Sieci Dilerów Case IH oraz Steyr będą coraz częściej rozstrzygały wybory Rolników”. – podsumowuje Tomasz Dembiński

Zespół Case IH i Steyr Polska życzy Panu Tomaszowi Dembińskiemu sukcesów zawodowych na nowo objętym stanowisku.

Źródło: Case IH

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.