fbpx

To Lamborghini ma 190 koni, ale to nie Spark. Duże zmiany z włoską marką (video)

Stało się, po dziesiątkach lat rozstajemy się z Lamborghini jako odrębną marką ciągników. Nie oznacza to jednak, że charakterystyczny byk zniknie z rynku maszyn rolniczych.

Już w przyszłym roku znikną z rynku odrębne modele marki Lamborghini takie jak Spire czy Spark, a samo Lamborgini stanie się de facto wersją wyposażenia ciągników Deutz-Fahr, podobnie jak ma się to w przypadku wersji wyposażeniowych Warrior. Czy to jednak jakaś specjalnie smutna wiadomość dla fanów Lambo? Niekoniecznie. Tak naprawdę jedynym miejscem, gdzie zaakcentowano obecność DF-a są drzwi ciągnika, a sam akcent na pierwszy rzut oka niemal niezauważalny.

O zmianach w wykorzystaniu marki Lamborghini przez koncern SDF rozmawialiśmy na Agritechnice z Jarosławem Figurskim z SDF Polska, bowiem to właśnie podczas tych targów owe zmiany zakomunikowano.

Bayer - baner
Advertisement
McHale - baner

1 KOMENTARZ

  1. Przecież na pierwszy rzut oka widać że Lamborghini wygląda jak Deutz-fahr. Cała sylwetka wygląda jak oferta ciągników deutz które są już na polskim rynku kilka lat.

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.

×Mandam - baner corner