Tłumy na Dniach Pola w Minikowie [galeria]

fot. mw

Tegoroczne Dni Pola w Minikowie będące wspólnym przedsięwzięciem Kujawsko-Pomorskiego Ośrodka Doradztwa Rolniczego w Minikowie, Uniwersytetu Technologiczno-Przyrodniczego w Bydgoszczy, Stacji Doświadczalnej Oceny Odmian w Chrząstowie (COBORU) oraz Polskiej Izby Nasiennej pomimo panującego upału gromadzą tłumy zwiedzających.

W tym roku na ponad 13 ha prezentowanych jest przeszło 500 odmian roślin uprawnych, tych dominujące w polskich uprawach zboża; ponad 80 odmian pszenic, ale także rzepaki i odmiany kukurydzy.

fot. mw

Tegorocznym Dniom Pola towarzyszą Międzynarodowe Targi Rolno – Przemysłowe „AGRO – TECH” Minikowo; w tej części prezentowane są przede wszystkim ciągniki i maszyny rolnicze, ale także m.in. nawozy, środki ochrony roślin, nasiona i elementy wyposażenia budynków inwentarskich.

fot. mw

Na imprezie objętej ministerialnym patronatem nie mogło zabraknąć przedstawicieli instytucji publicznych, w tym m.in. Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego i Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa.

fot. mw

Wystawę można odwiedzać dzisiaj do godz. 17 i jutro od godz. 10 również do 17.

fot. mw
fot. mw
fot. mw
fot. mw
fot. mw
fot. mw
fot. mw
fot. mw
fot. mw
fot. mw

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności