Timac Agro Polska Partnerem XVII Ogólnopolskiego Spotkania Sadowników w Grójcu

Firma Timac Agro Polska serdecznie zaprasza wszystkich swoich aktualnych i potencjalnych klientów do odwiedzenia firmowego stoiska na XVII Ogólnopolskim Spotkaniu Sadowników w Grójcu, które odbędzie się 17 listopada 2012 r. (sobota) w Grójeckim Ośrodku Sportowym w Hali Spartakus, przy ul. Sportowej 16.

Firma Timac Agro jest światowym liderem w żywieniu roślin, producentem innowacyjnych nawozów dolistnych i granulowanych z ekstraktami z alg morskich dla upraw rolniczych oraz specjalistycznych.
Spośród nawozów płynnych z ekstraktami z alg dedykowanych uprawom sadowniczym, wymienić należy przede wszystkim produkty z grupy Fertileader: Elite, Vital-954, Gold BMo, Leos, Axis i Magnum, a wśród nawozów granulowanych Physiomax i Eurofertil 33 NPro. Więcej informacji o tych i innych produktach firmy Timac Agro znaleźć można na stronie firmowej jej polskiej spółki: http://www.pl.timacagro.com/produit/nawozy/nawozy-plynne.html
Organizatorami spotkania, które odbędzie się pod honorowym patronatem Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi, są: Instytut Ogrodnictwa w Skierniewicach, Związek Sadowników RP oraz Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego.
Spotkaniu temu towarzyszyć będzie konferencja, na której przedstawionych zostanie wiele ważnych zagadnień, związanych m.in. z organizacją i funkcjonowaniem rynku hurtowego i detalicznego owoców w Polsce i innych krajach oraz produkcją, nawożeniem i ochroną roślin sadowniczych.
Więcej informacji nt. spotkania i konferencji znaleźć można na stronie: http://www.inhort.pl/home.html.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności