Targowe oblicze PRP

PRP Polska Sp. z o.o. serdecznie zaprasza rolników do odwiedzenia stoiska na XVI Międzynarodowych Targach Techniki Rolniczej – AGROTECH 2010 w Kielcach: pawilon namiotowy F stoisko 28.

W przeddzień targów – 11 marca br. firma PRP Polska weźmie udział w konferencji Rola infrastruktury i techniki rolniczej w zrównoważonym rolnictwie” organizowanej przez Instytut Technologiczno-Przyrodniczy w Falentach z oddziałem w Warszawie. Prezentację na temat roli i zaangażowania firmy PRP Technologies w promowanie idei rolnictwa zrównoważonego we Francji i Europie przedstawi dr Sylwester Lipski, Dyrektor Zarządzający PRP Polska.

W lutym br. firma miała okazję spotkać się z rolnikami na swoim stoisku na Międzynarodowych Targach Mechanizacji Rolnictwa Polagra Premiery. Brała tam również udział – jako jeden ze sponsorów – w Forum Rzepakowym zorganizowanym przez Krajowy Związek Producentów Rzepaku oraz Forum Producentów Zbóż i Kukurydzy zorganizowanym z inicjatywy Polskiego Związku Producentów Roślin Zbożowych i Polskiego Związku Producentów Kukurydzy, skupionych w Federacji Branżowych Związków Producentów Rolnych oraz MTP.

PRP Polska to spółka handlowa wchodząca w skład francuskiej Grupy PRP SAS – lidera innowacyjnych technologii w produkcji rolniczej z 35 letnią historią działalności we Francji, która wpisuje się poprzez swoje produkty w ideę rolnictwa zrównoważonego. W bieżącym roku firma obchodzi jubileusz 10-cio lecia stosowania jednego ze swoich najważniejszych produktów – PRP SOL – w Polsce. Produkt ten 11 stycznia 2010 roku nagrodzony został prestiżowym wyróżnieniem: Laur Konsumenta – Odkrycie Roku.

Firma zatrudnia w Polsce 26 pracowników, z tego większość to handlowcy-doradcy utrzymujący bezpośrednie kontakty z gospodarstwami rolnymi. Od kilku lat firma PRP Polska bardzo intensywnie współpracuje w zakresie badawczym z polskimi uczelniami oraz instytutami naukowo-badwczymi, m.in.: Uniwersytetami Przyrodniczymi w Poznaniu, Wrocławiu, Lublinie, Uniwersytetem Technologicznym w Szczecinie, Uniwersytetem Warmińsko-Mazurskim, Instytutem Nawożenia i Gleboznawstwa w Puławach.
Współpracuje również z producenckimi organizacjami rolniczymi, m.in. z Krajowym Zrzeszeniem Producentów Rzepaku i Krajową Federacją Producentów Zbóż, której jest członkiem wspierającym.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności