Targi Sadownictwa i Warzywnictwa 2012

10 i 11 stycznia w Warszawie, w Centrum EXPO XXI odbędą się kolejne Targi Sadownictwa i Warzywnictwa. Podczas imprezy zostanie zaprezentowana bogata oferta handlowa firm produkujących i dystrybuujących środki ochrony roślin, nawozy, nasiona, materiał szkółkarski, maszyny oraz narzędzia i akcesoria ogrodnicze. Swoją ofertę będą prezentowali także wystawcy oferujący różnorodne usługi niezbędne w prowadzeniu gospodarstw.

Tak, jak w ubiegłym roku, wydarzeniu towarzyszyć będą konferencje, seminaria i pokazy poświęcone innowacyjnym technologiom stosowanym w uprawie, ochronie i nawożeniu roślin. Uczestnicy imprezy będą mieli okazję zapoznać się z nowościami rynkowymi, pogłębić wiedzę, wymienić poglądy z naukowcami i doradcami. Spotkania tego rodzaju przyczyniają się do integracji środowiska. Wymiana doświadczeń pomaga w podejmowaniu decyzji dotyczących kierunku produkcji i inwestycji w gospodarstwa. Ponieważ Polska jest jednym z większych producentów warzyw i owoców na świecie, organizatorzy zaprosili wielu zagranicznych gości, którzy podzielą się swoimi doświadczeniami z polskimi producentami.
Wśród firm, które zwykle prezentują na targach produkty wyróżniają się te, które specjalnie na te imprezy przygotowują nowe, atrakcyjne promocje i prezentują innowacyjne preparaty i technologie. Na przykład firma Arysta LifeScience podczas tegorocznych TSW zainauguruje promocję swojego fungicydu do prewencyjnego i interwencyjnego stosowania w ochronie roślin sadowniczych – Captan 80 WG. O szczegółach tej akcji odwiedzający targi zostaną poinformowani w czasie ich trwania. Pracownicy firmy zdradzają jedynie, że na uczestników promocji czeka atrakcyjna nagroda w postaci kilku studyjnych wyjazdów do południowej Francji.
Podobnych ofert na targach będzie znacznie więcej, tak więc udział w nich powinien zainteresować wszystkich ogrodników.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności