Targi Sadownictwa i Warzywnictwa 2012

W dniach 10 i 11 stycznia 2012 roku w Warszawskim Centrum EXPO XXI odbędą się Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW – 2012 (przy ul. Prądzyńskiego 12/14 – na Woli). To już po raz piąty, a drugi w nowej zmienionej formule targów dedykowanych producentom owoców i warzyw. Ich organizatorem jest firma Agrosimex, a Głównym Partnerem firma Syngenta.

Partnerem kolejnej edycji Targów Sadownictwa i Warzywnictwa jest firma Syngenta, a sponsorami firmy: Yara, Makhteshim-Agan i Lowe. Patronat merytoryczny nad TSW 2012 objął Instytut Ogrodnictwa ze Skierniewic. Imprezie patronuje również podobnie jak w roku bieżącym – Związek Sadowników RP. Patronaty Medialne sprawują: TVP1, Radio Mazowsze, Hasło Ogrodnicze, Informator Sadowniczy, Sad Nowoczesny i OWK.

Organizatorem targów jest firma Agrosimex. To polskie rodzinne przedsiębiorstwo, zajmujące się dystrybucją środków ochrony roślin, nawozów, akcesoriów ogrodniczych z 20-letnią historią na polskim rynku. Dzisiaj firma ta jest jednym z największych w kraju dystrybutorów środków ochrony roślin i z sukcesami pracuje na pozycję lidera również w segmencie nawozowym. Firma Agrosimex zlokalizowana jest w rejonie grójecko-wareckim – największym zagłębiu sadowniczym w Polsce, nazywanym sadem Europy”. Ma także trzy oddziały: w Warce i Skierniewicach (rejony sadownicze) oraz duży oddział na terenie zagłębia warzywniczego w Błoniu k. Warszawy. Stąd bierze się właśnie szczególne zainteresowanie firmy Agrosimex segmentem ogrodniczym rynku – w którym prawie od początku funkcjonowania jest niekwestionowanym liderem. Partnerem TSW 2012 jest Syngenta – znany międzynarodowy koncern agrochemiczny ze szwajcarskim rodowodem, jeden z wiodących graczy na światowym, europejskim i polskim rynku środków ochrony roślin i nasion upraw rolniczych oraz warzyw.

Ponad 100 wystawców z różnych branż i konferencja dla uczestników
W 2012 roku na TSW wystawi się 125 firm krajowych i zagranicznych oferujących środki ochrony roślin, nawozy, nasiona warzyw, materiał szkółkarski, a także maszyny, narzędzia oraz akcesoria do produkcji sadowniczej i warzywniczej. Bogatą ofertę przedstawią także firmy zajmujące się przechowalnictwem owoców i warzyw, ich myciem, płukaniem, sortowaniem i pakowaniem. Nie zabraknie banków prezentujących produkty finansowe dla tej grupy producentów oraz dilerów samochodów dostawczych, terenowych i osobowych. “Stoiska firmowe i ekspozycje maszyn rozmieszczone będą na dwóch dużych halach wystawowych, liczymy na to, że frekwencja dopisze na targach podobnie jak w roku ubiegłym, kiedy to w ciągu dwóch dni odwiedziło nas prawie 6 tys. osób” powiedział Janusz Miecznik z Działu Marketingu firmy Agrosimex Sp. z o.o. Pan Robert Binkiewicz z Działu Doradztwa i Rozwoju tej firmy dodał: “Targom towarzyszyć będzie dwudniowa konferencja z wykładami, w której udział wezmą praktycy i naukowcy z Polski i zagranicy – wykłady cieszą się co roku dużym zainteresowaniem producentów owoców i warzyw, ze względu na bardzo aktualną i ciekawą tematykę.”

Godziny otwarcia:
Pierwszego dnia targi będą czynne od godziny 9.00 do 18.00, a drugiego od 9.00 do 16.00.

Tematyka konferencji:
I dzień: http://www.tsw.agro.pl/uczestnicy/10-stycznia.html
II dzień: http://www.tsw.agro.pl/uczestnicy/11-stycznia.html

Więcej informacji:
W celu zapoznania się ze szczegółami zapraszamy na stronę internetową targów: www.tsw.agro.pl oraz stronę organizatora: www.agrosimex.pl, na których znajdziecie Państwo więcej informacji o tej imprezie.

Do zobaczenia na TSW 10 i 11 stycznia 2012 w Warszawie, i raz jeszcze serdecznie zapraszamy!

Dojazd na Targi Sadownictwa i Warzywnictwa

Targi Sadownictwa i Warzywnictwa TSW2012 odbędą się w EXPO XXI, ul. Prądzyńskiego 12/14 – na Woli.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności