fbpx

TARGI FARMA 2008 – nowocześnie, kompleksowo i fachowo

Rozwój i postęp, jakie nastąpiły w polskim rolnictwie po wejściu Polski do Unii Europejskiej, najlepiej można zaobserwować podczas Międzynarodowych Targów Hodowli Zwierząt i Rozwoju Obszarów Wiejskich FARMA ( 3 – 5 października 2008 – Międzynarodowe Targi Poznańskie). N

Polskie rolnictwo osiąga coraz wyższy poziom. Między innymi, dzięki dotacjom unijnym, polskich rolników coraz częściej stać na zakup najnowszych technologii, a co za tym idzie – poprawę jakości swoich wyrobów.

FARMA niesie ze sobą ogromny potencjał wiedzy z zakresu chowu i hodowli zwierząt. Potencjał, który dzięki wsparciu inwestycji w gospodarstwach rolnych, jest coraz częściej wykorzystywany i wpływa na konkurencyjność polskich obszarów wiejskich.
Targom FARMA co roku przyświeca tylko jeden cel – zaprezentować produkty i rozwiązania usprawniające pracę w gospodarstwie tak, by funkcjonowało lepiej, nowocześniej i przynosiło zyski.
– Nieustannie pracując nad udoskonaleniem formuły targów, pragniemy stworzyć je tak, aby stały się jednocześnie miejscem spotkań i nawiązywania kontaktów handlowych oraz prezentacją najnowszej oferty produktów i usług liderów branży. Dlatego w tym roku ekspozycje targowe będą łączyły się w bloki tematyczne, dając możliwość obejrzenia w jednym pawilonie nie tylko najbardziej wartościowych okazów zwierząt, ale także nowoczesnych rozwiązań wykorzystywanych do ich hodowli – mówi dyrektor projektu FARMA – Joanna Grewling-Korasiak.

Podczas tegorocznej edycji targów FARMA wystawcy zaprezentują nowości rynkowe oraz bogatą ofertę maszyn i urządzeń stosowanych w produkcji zwierzęcej, wyposażenia budynków inwentarskich oraz budownictwa inwentarskiego. Będzie można zapoznać się także z szeroką ofertą producentów i dystrybutorów pasz, dodatków paszowych, sprzętu i preparatów weterynaryjnych, a także zwierzęcego materiału hodowlanego.

Poznańska FARMA to targi, podczas których będzie można skorzystać z fachowej konsultacji specjalistów – doradców, reprezentujących największe w Polsce instytucje wpierające rolnictwo oraz zasięgnąć porad w jaki sposób skorzystać z dostępnych środków Unii Europejskiej.
Dodatkowo przygotowaliśmy dla Państwa bogaty program interesujących seminariów, warsztatów i wystaw, podejmujących aktualne zagadnienia.

Równolegle z Międzynarodowymi Targami Hodowli Zwierząt I Rozwoju Obszarów Wiejskich FARMA odbędzie się XXIII Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych, podczas której w 2007 roku prezentowano ponad 2000 najlepszych okazów zwierząt.

Przestrzenie specjalne

Targom FARMA towarzyszy Forum Leśne – spotkanie specjalistów branży leśnej, poświęcone racjonalnej gospodarce leśnej. Doskonała okazja do wymiany poglądów oraz dyskusji na temat nowych technologii przyjaznych lasom.

Jak co roku przygotowujemy dla Państwa – Pawilon Regionów, Spotkania w niepowtarzalnej atmosferze festynu ludowego, promujące obszary wiejskie, małą przedsiębiorczość i inicjatywy lokalnych społeczności oraz walory turystyczne wsi.

Całości dopełnia Wystawa Produktu Regionalnego i Lokalnego, dzięki której okazję do zaprezentowania swoich wyrobów mają producenci tradycyjnej żywności oraz rękodzieła.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia targów FARMA w Poznaniu!
Więcej informacji na stronie: www.farma.mtp.pl

Katarzyna Przewęzikowska/MTP/div>

Bayer - baner
Advertisement
McHale - baner

ZOSTAW KOMENTARZ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj

Najpopularniejsze artykuły
NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.

×Mandam - baner corner