fbpx
Strona głównaPozostałeTARGI FARMA 2008 - nowocześnie, kompleksowo i fachowo

TARGI FARMA 2008 – nowocześnie, kompleksowo i fachowo

Rozwój i postęp, jakie nastąpiły w polskim rolnictwie po wejściu Polski do Unii Europejskiej, najlepiej można zaobserwować podczas Międzynarodowych Targów Hodowli Zwierząt i Rozwoju Obszarów Wiejskich FARMA ( 3 – 5 października 2008 – Międzynarodowe Targi Poznańskie). N

Polskie rolnictwo osiąga coraz wyższy poziom. Między innymi, dzięki dotacjom unijnym, polskich rolników coraz częściej stać na zakup najnowszych technologii, a co za tym idzie – poprawę jakości swoich wyrobów.

FARMA niesie ze sobą ogromny potencjał wiedzy z zakresu chowu i hodowli zwierząt. Potencjał, który dzięki wsparciu inwestycji w gospodarstwach rolnych, jest coraz częściej wykorzystywany i wpływa na konkurencyjność polskich obszarów wiejskich.
Targom FARMA co roku przyświeca tylko jeden cel – zaprezentować produkty i rozwiązania usprawniające pracę w gospodarstwie tak, by funkcjonowało lepiej, nowocześniej i przynosiło zyski.
– Nieustannie pracując nad udoskonaleniem formuły targów, pragniemy stworzyć je tak, aby stały się jednocześnie miejscem spotkań i nawiązywania kontaktów handlowych oraz prezentacją najnowszej oferty produktów i usług liderów branży. Dlatego w tym roku ekspozycje targowe będą łączyły się w bloki tematyczne, dając możliwość obejrzenia w jednym pawilonie nie tylko najbardziej wartościowych okazów zwierząt, ale także nowoczesnych rozwiązań wykorzystywanych do ich hodowli – mówi dyrektor projektu FARMA – Joanna Grewling-Korasiak.

Podczas tegorocznej edycji targów FARMA wystawcy zaprezentują nowości rynkowe oraz bogatą ofertę maszyn i urządzeń stosowanych w produkcji zwierzęcej, wyposażenia budynków inwentarskich oraz budownictwa inwentarskiego. Będzie można zapoznać się także z szeroką ofertą producentów i dystrybutorów pasz, dodatków paszowych, sprzętu i preparatów weterynaryjnych, a także zwierzęcego materiału hodowlanego.

Poznańska FARMA to targi, podczas których będzie można skorzystać z fachowej konsultacji specjalistów – doradców, reprezentujących największe w Polsce instytucje wpierające rolnictwo oraz zasięgnąć porad w jaki sposób skorzystać z dostępnych środków Unii Europejskiej.
Dodatkowo przygotowaliśmy dla Państwa bogaty program interesujących seminariów, warsztatów i wystaw, podejmujących aktualne zagadnienia.

Równolegle z Międzynarodowymi Targami Hodowli Zwierząt I Rozwoju Obszarów Wiejskich FARMA odbędzie się XXIII Krajowa Wystawa Zwierząt Hodowlanych, podczas której w 2007 roku prezentowano ponad 2000 najlepszych okazów zwierząt.

Przestrzenie specjalne

Targom FARMA towarzyszy Forum Leśne – spotkanie specjalistów branży leśnej, poświęcone racjonalnej gospodarce leśnej. Doskonała okazja do wymiany poglądów oraz dyskusji na temat nowych technologii przyjaznych lasom.

Jak co roku przygotowujemy dla Państwa – Pawilon Regionów, Spotkania w niepowtarzalnej atmosferze festynu ludowego, promujące obszary wiejskie, małą przedsiębiorczość i inicjatywy lokalnych społeczności oraz walory turystyczne wsi.

Całości dopełnia Wystawa Produktu Regionalnego i Lokalnego, dzięki której okazję do zaprezentowania swoich wyrobów mają producenci tradycyjnej żywności oraz rękodzieła.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia targów FARMA w Poznaniu!
Więcej informacji na stronie: www.farma.mtp.pl

Katarzyna Przewęzikowska/MTP/div>

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI

Wydawnictwo PLANTPRESS poleca

INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.