fbpx
Strona głównaPozostałeTargi rolniczeTargi Agromek przełożone na 2022 rok

Targi Agromek przełożone na 2022 rok

Agromek to wiodące targi rolnicze w Europie Północnej, w związku z pandemią zostały przeniesione i kolejna ich edycja odbędzie się w dniach 29 listopada – 2 grudnia 2022 r. w duńskim Herning. 

Pierwotnie wystawa rolnicza miała odbyć się w styczniu 2021 roku, ale została przełożona na październik z powodu pandemii. Po konsultacjach z branżą rolniczą, ustalono jednak nowy termin dla Agromek, czyli 29-02.12.2022.

– Od przełożenia targów Agromek w styczniu jesteśmy w kontakcie z szerokim gronem naszych wystawców i partnerów biznesowych i uważamy, że wszyscy z niecierpliwością czekają na wyjazd na targi. Wszyscy zgodziliśmy się na zorganizowanie w pełni reprezentowanego Agromka i naszym zdaniem będzie to możliwe w listopadzie 2022 r. – powiedział Sten Andersen, prezes Agromeka.

Nowe terminy popierają interesariusze Agromka, organizacje rolnicze takie jak Danish Agro Industry oraz Danish Agriculture & Food Council.

Jens-Peter Lundgaard, prezes Danish Agro Industry (duńskiego przemysłu rolnego), z niecierpliwością oczekuje możliwości spotkania branży rolnej podczas targów Agromek.

W interesie zarówno wystawców, jak i zwiedzających jest organizowanie w pełni reprezentatywnych targów rolniczych. Chcemy zebrać branżę i zapewnić, że raz na dwa lata możemy pokazać światu wszystko, co rozwija i produkuje duński przemysł rolny.  Listopadowy termin jest dobrze znany w branży i czekamy na wielu gości zarówno z Danii, jak i reszty Europy i świata– mówi Lundgaard.

Christian Lund, prezes, SEGES Livestock wspiera targi Agromek, dodając:

Wszyscy jesteśmy zainteresowani tym, aby branża miała wspólne miejsce spotkań, a Agromek jest ważnym wydarzeniem dla rolników i wielu interesariuszy związanych z branżą rolną i okołorolną, zarówno w kraju, jak i za granicą. W Danii mamy silną tradycję rolną. Agromek przyczynia się do tworzenia sieci, zwiększonego handlu i rozwoju rolnictwa z korzyścią dla całej branży.

Ostatni Agromek w listopadzie 2018 miał 540 wystawców i odwiedziło go 40214 gości z 51 krajów.

Już dziś organizatorzy zapraszają zwiedzających na targi Agromek, a my będziemy Państwa informować o aktualnościach związanych z wystawą.

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.