Targi Agromek 2014

9 października w Warszawie odbyła się konferencja poświęcona tegorocznej edycji targów Agromek, które rozpoczynają się 25 listopada br. Jest to największa impreza wystawiennicza branży rolniczej organizowana w północnej Europie – w Danii.

Poprzednie targi odwiedziło blisko pięćdziesiąt tysięcy osób, w tym kilkuset polskich rolników. Blisko połowa zwiedzających nawiązała kontakty biznesowe, większość uczestników zamierza ponownie wziąć udział w targach. Organizatorzy mają nadzieję, że promocja imprezy spowoduje jeszcze większe zainteresowanie Polaków tym wydarzeniem.

W największym duńskim centrum wystawienniczym MCH Exhibition Center Herning w 13 halach swoje produkty i technologie zaprezentuje ponad pół tysiąca wystawców. Atutem Agromek jest możliwość zapoznania się z innowacjami – organizatorzy skupiają uwagę na nowościach – unikatowych produktach, których premiera odbędzie się właśnie podczas trwania targów. W tym roku ponad 250 „nowości” zostanie zaprezentowanych po raz pierwszy właśnie w Danii.
Targom towarzyszyć będą międzynarodowe seminaria i wystawy. Organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych do wzięcia udziału w imprezie.
Więcej informacji na www.agromek.com

AT

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności