fbpx
Strona głównaWiadomościTajemnicza śmierć w nieczynnym kurniku. Mężczyzna prowadził dezynfekcję

Tajemnicza śmierć w nieczynnym kurniku. Mężczyzna prowadził dezynfekcję

Policjanci z Małopolski odnaleźli 22 listopada ciało 40-letniego mężczyzny, który wykonywał prace przy odkażaniu byłej fermy drobiu miejscowości Łękawica.

Według osób feralne zdarzenie wypadek zgłaszających, mężczyzna ten wykonywał prace niebezpiecznymi substancjami chemicznymi w zamkniętym pomieszczeniu gospodarczym, odkażając je. Gdy wszedł do budynku i zbyt długo z niego nie wychodził, zainteresowali się tym jego współpracownicy, którzy chwilę później znaleźli go nieprzytomnego, leżącego na ziemi.

Wezwany na pomoc zespół ratownictwa medycznego próbował 40-latka reanimować, niestety bezskutecznie. Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do dalszych badań, które pozwolą określić przyczynę zgonu, a w sprawie tej zostało wszczęte dochodzenie, które pozwoli odpowiedzieć na pytanie, dlaczego doszło do tragedii.

Paweł Palica

ZOSTAW KOMENTARZ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Proszę podać swoje imię tutaj
Proszę wpisać swój komentarz!

Polityka Prywatności

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI
[s4u_pp_featured_products per_row="2"]
INNE ARTYKUŁY AUTORA
ARTYKUŁY POWIĄZANE (TAG)

NAJNOWSZE KOMENTARZE

Newsletter

Zapisz się do Rolniczego Newslettera WRP.pl, aby otrzymywać informacje o tym co aktualnie najważniejsze w krajowym i zagranicznym rolnictwie.