Tact-Master – nowy system kontroli od Pichon

Pichon oferuje nowy system kontroli Tact-Master, dzięki któremu precyzyjne rozrzucanie ziemi zostanie zautomatyzowane dzięki GPS.

Nowy Tact-Master to system kontroli, który oferuje możliwość łączenia prostego sposobu użycia i optymalizację czasu pracy. Dostępny jest on w wersji tabletu. Precyzyjne rozrzucanie ziemi zostaje zautomatyzowane dzięki dodaniu opcji GPS w rozrzutniku. Dodatkowo, do dyspozycji mamy 5 trybów: transportu, pompowania jako autouzupełnianie, wyboru narzędzia rozrzucania, tryb rozrzucania oraz tryb przepływomierza (jako opcja).

Nawigacja różnych typów wykonywana jest za pomocą joysticka, który automatycznie uruchamia cykle z każdego trybu. Działania te mogą być wizualizowane na tablecie. Tablet można też użyć jako narzędzie kontroli, ze względu na jego dotykowy ekran.
Około 15 możliwych automatyzacji jest dostępnych w celu zmniejszenia ręcznych manipulacji wymaganych od kierowcy, co pozwala mu pozostać skoncentrowanym na jeździe, unikając przy tym wielu operacji na standardowym panelu sterowania.
Połączony przez WiFi lub kabel internetowy tablet z ekranem dotykowym oferuje możliwość całkowitej kontroli rozrzucania, dzięki prostemu i ergonomicznemu interfejsowi.

Wóz asenizacyjny sterowany tabletem Tact-Master nie odbiega od produktów PICHON , które oferują dostosowanie się do użytkowników, dzięki dodaniu kilku trybów do wyboru. Dostosowanie to może być wykonane na odległość, należy tylko połączyć się z internetem, a technik PICHON bezpośrednio przejmie kontrolę nad tym dostępem.

Renata Struzik, źródło: Pichon

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności