System telematyczny AFS Connect™ Case IH

Nowa funkcja przesyłu plików File transfer dostępna w systemach telematycznych AFS Connect marki Case IH pozwala kierownictwu gospodarstw być zawsze na bieżąco z wszystkimi kluczowymi danymi.

System telematyczny AFS AFS ConnectCase IH, z powodzeniem wprowadzony na rynek w drugim kwartale roku 2014, wykorzystuje systemy globalnego pozycjonowania oraz technologię komunikacji mobilnej, by otrzymywać informacje o lokalizacji maszyny i jej aktualnej pracy. W przypadku zaawansowanego poziomu usług AFS Connect istnieje możliwość monitorowania od 40 do 80 parametrów maszyny (w zależności od modelu ciągnika lub kombajnu). Dane te, znajdujące się na portalu internetowym AFS Connect, są aktualizowane raz na minutę, a dostęp do nich jest możliwy za pośrednictwem komputera lub urządzeń mobilnych. W obrębie systemu AFS 700 istnieje możliwość wyświetlania o wiele większej ilości danych, takich jak granice pola, linie prowadzenia czy data wykonania pracy – by wymienić choćby kilka z nich. W celu zaktualizowania oprogramowania do zarządzania gospodarstwem o te informacje do tej pory nadal konieczne było zaimportowanie danych z wyświetlacza za pomocą napędu USB. W przypadku posiadania w gospodarstwie rolnym lub flocie wielu maszyn proces ten może się okazać dość czasochłonny – i tu wchodzi do gry nowa funkcja przesyłu plików: Zawartość napędu USB można pobrać z maszyn za pośrednictwem portalu AFS Connect, a następnie bezpośrednio zaimportować ją do programu zarządzania gospodarstwem rolnym. Funkcja przesyłu plików Transfer File eliminuje konieczność wyjmowania napędów USB z maszyn oraz ich ponownego umieszczania w wyświetlaczu po zaimportowaniu danych. Funkcja przesyłu plików w obrębie systemu AFS Connect zapewnia przejrzysty przegląd zestawów danych dotyczących rolnictwa precyzyjnego pochodzących z całej floty maszyn.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności