System QAFP wyróżniony

W poniedziałek, 29 maja 2017 r. w Teatrze Wielkim w Warszawie odbyła się XXVII uroczysta Gala „Teraz Polska”, podczas której nagrodzone zostały najlepsze polskie firmy, usługi, innowacje i samorządy.

Po raz szósty Kapituła przyznała Honorowe Wyróżnienia wyjątkowym wydarzeniom i inicjatywom promującym Polskę w kraju i za granicą. Jedno z tych wyróżnień  otrzymał system jakości żywności QAFP, administrowany przez Unię  Producentów i Pracodawców Przemysłu Mięsnego. Nagrodę  odebrał w imieniu Organizacji UPEMI, prezes Wiesław Różański.

Idea systemu QAFP to ponadprzeciętna jakość produktów spożywczych dostępnych dla każdego konsumenta oraz informacja, że jest to produkt polski .Godło promocyjne „Teraz Polska” podkreśla polskie pochodzenie i najwyższą jakość. Honorowe wyróżnienie jest dla naszego systemu sygnałem, że obraliśmy właściwą drogę w tworzeniu  narodowej marki eksportowej, a znak „Teraz Polska” jest świetnym narzędziem wspierającym i uwiarygodniającym kampanie promocyjne produktów i usług ze znakiem QAFP. Jesteśmy dumni, że surowe kryteria, rzetelna i obiektywna ocena Kapituły uplasowały nasz System pośród firm, produktów i usług najwyższej jakości –– mówi Wiesław Różański.

Źródło: UPENI