SYNGENTA – rusza portal INFOPOLE 2012

Już od tego tygodnia rusza tegoroczna edycja Serwisu Internetowego SYNGENTA® – INFOPOLE 2012!!!

Od 2005 roku SYNGENTA® oferuje producentom rolnym swój specjalny serwis monitoringu występowania agrofagów w uprawach pszenicy ozimej, zbóż jarych, kukurydzy, rzepaku ozimego i ziemniaków. System monitorowania składa się z 24 punktów zlokalizowanych na terenie całej Polski, w stacjach doświadczalnych ośrodków naukowych i w stacjach doświadczalnych oceny odmian. W tych punktach przez cały okres wegetacji, od końca marca do połowy lipca, co tydzień dokonywana jest ocena pól, pod kątem zagrożenia agrofagami. Raporty nadsyłane z tych punktów monitoringu są po odpowiednim przygotowaniu przez zewnętrzną firmę internetową umieszczane w internecie i udostępnione na stronie internetowej SYNGENTA®.

Z przyjemnością chciałbym poinformować, że tegoroczna edycja będzie pierwszą udostępnioną wszystkim zainteresowanym, w pełnej wersji, dotąd oferowanej tylko członkom naszego programu lojalnościowego AGRICLUB. Serwis został opracowany tak, by każdy, po wpisaniu kodu pocztowego mógł otrzymać komunikat o stanie zagrożenia w regionie objętym monitoringiem przez najbliższy danemu miejscu punkt monitoringu.

Komunikat INFOPOLE
• dostarcza informacji o aktualnym stanie zagrożenia upraw agrofagami
• przypomina o konieczności wykonania zabiegu ochrony w przypadku zagrożenia
• pomaga wybrać termin wykonania zabiegu
• podpowiada jakiego preparatu (i w jakiej dawce) użyć dla pełnej skuteczności zabiegu
• uwzględnia aktualne warunki w wybranej lokalizacji
• komunikaty pojawiają się na stronie internetowej regularnie co tydzień, przez cały okres wegetacji

Marek Czerwiński
Syngenta®

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności