Syngenta: Pola Klasy S

W sezonie 2009 SYNGENTA® przygotowała dla swoich klientów cykl spotkań polowych pod wspólnym hasłem Pola Klasy S”. Pokazy odbywały się w 4 lokalizacjach w kraju: Krzemlin (zachodniopomorskie), Rogóźno (kujawsko-pomorskie), Charbielin (opolskie) oraz Sobiejuchy (kujawsko-pomorskie). Pokazy polowe stanowiły kontynuację spotkań z rolnikami, które SYNGENTA® rozpoczęła cyklem konferencji przeprowadzonych na początku roku 2009.”

Motywem przewodnim spotkań Pola Klasy S” był pierwszy regulator wzrostu i rozwoju rzepaku oraz fungicyd w jednym, preparat TOPREX®. Był on jednym z kluczowych elementów prezentowanej kompleksowej ochrony rzepaku firmy SYNGENTA®.

Drugą nowością prezentowaną podczas spotkań był herbicyd LUMAX® niezawodny w ochronie kukurydzy, zwalczający najważniejsze chwasty jedno- i dwuliścienne we wczesnych fazach rozwojowych.

Producenci zbóż zwiedzający pola demonstracyjne z technologiami ochrony zbóż, mogli po raz pierwszy zobaczyć efekt działania nowego fungicydu – TILT ® TURBO. Prezentowany preparat niewątpliwie wyróżnia się bardzo wysoką skutecznością w zwalczaniu mączniaka.

Imprezy “Pola Klasy S” były doskonałą okazją do przeglądu kolekcji odmian rzepaku i kukurydzy SYNGENTA®Seeds, jak również zapoznania się z ofertami innych firm współuczestniczących w organizacji spotkań, takich jak Intermag, Toyota, bank BGŻ oraz dostawców maszyn rolniczych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności