Superbrands dla marki Łaciate!

Łaciate zostało uznane za jedną z najsilniejszych marek na polskim rynku. Na podstawie wyników badania konsumenckiego, przeprowadzonego na próbie ponad 15 tys. polskich respondentów oraz głosowania ekspertów Rady Marek, Łaciate SM MLEKPOL otrzymało tytuły Superbrands 2015/16 i Created In Poland Superbrands 2015/16.

Miano Superbrands zyskują najsilniejsze marki funkcjonujące na lokalnych rynkach. Created In Poland Superbrands 2015/16 dedykowany jest najsilniejszym markom z polskim rodowodem.

Oba prestiżowe tytuły przypadły marce Łaciate, która od 20 lat króluje na polskim rynku mleczarskim. Sztandarowym produktem marki Łaciate jest mleko UHT. Pod marką Łaciate konsumenci znajdą także  mleko świeże, śmietanki, serki do smarowania oraz najwyższej jakości masło ekstra i mix do smarowania. Wszystkie Produkty Łaciate powstają z najwyższej klasy mleka pochodzącego od krów wypasanych na najczystszych łąkach Polski. Łaciate to synonim naturalności, świeżości i najwyższej jakości. Marka Łaciate jest laureatem m.in.: złotych medali Polagra Food, Uzyskała również tytuł Ulubionej Marki Konsumentów, Dobrej Marki oraz miano Hit Handlu.