Sukces programu ZETOR Finance

ZETOR Finance, program finansowania fabrycznego ciągników oraz maszyn i urządzeń rolniczych firmy ZETOR, cieszy się ogromną popularnością. Od października 2009 r., czyli od startu programu, na inwestycje w formie leasingu lub pożyczki zdecydowało się już kilkuset klientów.

– Jesteśmy liderem sprzedaży ciągników rolniczych w wybranych segmentach mocy, dlatego związaliśmy się z firmą, która dobrze zna specyfikę sektora rolniczego i proponuje klientom sprawdzone rozwiązania – mówi Tomasz Pawlak, prezes zarządu ZETOR Polska. Program ZETOR Finance jest prowadzony w imieniu producenta przez BZ WBK Finanse & Leasing.

W pierwszym kwartale 2010 r. ponad 25% wartości środków trwałych sfinansowanych przez BZ WBK Finanse & Leasing dla branży rolniczej pochodzi właśnie z ZETOR Finance. Stąd też nasza doskonała dynamika rozwoju i pozycja lidera w segmencie – podkreśla Szymon Stryjski, odpowiedzialny w BZ WBK Finanse & Leasing za sprzedaż w branży rolniczej.

Finansowanie fabryczne obejmuje kompleksową ofertę leasingu oraz pożyczki na wszystkie ciągniki Zetor Polska oraz sprzęt rolniczy spod znaku ZETOR System. Rolnicy, którzy sfinansują w ten sposób swoje inwestycje, otrzymują specjalne warunki. Wszystkich szczegółowych informacji odnośnie oferty udzielają w swoich punktach sprzedaży dealerzy ZETOR. Klienci są teraz w bardzo wygodnej sytuacji, ponieważ w jednym miejscu otrzymują zarówno informacje na temat danych technicznych sprzętu, jak i w pełni dopasowane do swoich potrzeb rozwiązanie finansowe – mówi Szymon Stryjski. Wstępną decyzję o przyznaniu finansowania rolnicy otrzymują w ciągu 24 godz. od momentu złożenia kompletu wymaganych dokumentów. Wsparcie mobilnych doradców, którzy o umówionej godzinie przyjeżdżają do klientów, zapewnia sprawną obsługę oraz szybkie podpisanie umowy.

ZETOR POLSKA Spółka z o.o. jest generalnym importerem na rynek polski ciągników rolniczych ZETOR. Ponadto pod szyldem Zetor System” firma oferuje całą gamę maszyn rolniczych, takich jak: kosiarki rotacyjne, ładowacze czołowe, pługi, maszyny zielonkowe oraz wiele innych maszyn.
ZETOR POLSKA Sp. z o.o. zapewnia pełną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną sprzedawanych ciągników i maszyn rolniczych wraz z dystrybucją oryginalnych części zamiennych do wszystkich typów ciągników marki ZETOR – zarówno bezpośrednio, jak również poprzez sieć ponad sześćdziesięciu dealerów na terenie całej Polski.
Firma od wielu lat zajmuje czołową pozycję w sprzedaży ciągników rolniczych na rynku polskim.
***
Spółki Leasingowe BZ WBK (BZ WBK Leasing oraz BZ WBK Finanse & Leasing) są częścią grupy kapitałowej Banku Zachodniego WBK.
Jako uniwersalny leasingodawca Spółki Leasingowe BZ WBK oferują finansowanie szerokiej gamy środków trwałych. Głównymi produktami Spółek są leasing operacyjny oraz leasing finansowy, oferowane jako złotowe lub indeksowane do walut obcych.
Firma specjalizuje się w finansowaniu środków transportu zarówno na rzecz firm jak i Klientów indywidualnych. Kluczowymi segmentami są również leasing maszyn i urządzeń oraz leasing nieruchomości. W ramach oferty dla wybranych grup zawodowych spółka proponuje usługi dedykowane dla lekarzy i weterynarzy w formie leasingu lub pożyczki, jak również produkty,
w ramach których finansuje maszyny i urządzenia dla podmiotów z sektora rolnego.
Spółki Leasingowe BZ WBK kładą duży nacisk na jakość oferowanych produktów i świadczonych usług oraz na rzetelność i transparentność we współpracy ze swoimi Klientami.

Źródło: ComPress

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany, podajesz go wyłącznie do wiadomości redakcji. Nie udostępnimy go osobom trzecim. Nie wysyłamy spamu.
Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem*.
Please enter your name here
Please enter your comment!

Polityka Prywatności